Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a kutyámat...

Szonja Helga kérdése:

Hogyan tanítsam meg a kutyámat (2,5 éves) rendesen pórázon menni? Valami jó trükkök?

Figyelt kérdés

2013. szept. 24. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosan mit csinál? húz vagy nem akar menni?
2013. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nagyon húz

német juhász keverék és kb már 43 kg

2013. szept. 24. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:

A fordulgatós módszer a legjobb.

10:55 után van,nézd meg :)

http://www.youtube.com/watch?v=X-GqHMLhN5U

2013. szept. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm majd kipróbálom
2013. szept. 24. 17:09
 5/7 Fannybaba8 ***** válasza:
Nekem is a fordulgatós vált be! 2-3 napba telt még felfogja rendesen de most már szépen megy láb mellett!
2013. szept. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szintén a fordulgatósra szavazok. Átlag 10 perc alatt meg tudom ezzel a módszerrel értetni egy átlag kutyával, hogy nem poén, ha húz. Sok sikert, és ne próbáld, hanem csináld:)
2013. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 borzy86 válasza:
27%
Szerintem, ha valamilyen trükköt próbálsz ki, az nem biztos, hogy beválik, ugyanis ez csak tüneti kezelés. Először szerintem azt érdemes felfedni, miért húz és megoldani a kiváltó okot. Legtöbbször azért húznak, mert séta közbe ő irányít, ő a falkavezér. Ha szeretnéd ezt megoldani, akkor mindenképp át kell venned a falkavezér szerepét (nemcsak séta közben persze), és te vezesd, irányítsd a kutyád, itt nem a kiló számít. Ha nem tudod hogyan, akkor figyelmedbe ajánlanám Cesar Millan könyveit, illetve videóit, a kutya pszichológiáját minden kutyatartónak ismerni kellene.
2013. szept. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!