Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mikor keltek reggel, hogy...

Ti mikor keltek reggel, hogy munka/suli előtt lent legyen a kutyátok? És mikor hétvégén?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem járok se munkába se suliba mert magántanuló vagyok, így bőven van időm a kutyámra. :) Nyáron általában 7-kor indultunk, mostanában sokszor csak 8-kor. Igen, persze, bevallom, lusta vagyok. :D
2013. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja, és hétvégén persze ugyanígy.
2013. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Most én sem dolgozom, ezért párom munkájához mérten sétáltatunk, így kb 9-9:30 körül indulunk vele.

Próbáltam egyedül is sétáltatni, de csak úgy jön nagyjából szépen, ha mindketten ott vagyunk (még kölyök, csak tanuljuk a sétát).

Ha majd elkezdtek dolgozni, akkor valószínű csak munka után fogok vele menni, mert egyébként kerti kutya, tehát a szükségletei miatt nem kellene vinnem.

De ez majd addig eldől hogyan lesz.

2013. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Fannybaba8 ***** válasza:
Én kertes házban lakok és tanulok! De azért reggel kiviszem sétálni a kutyákat! Szóval 6-kor kelek és elmegyek és sétálunk egy kört! Hétvégén meg amikor felkelek.
2013. szept. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát hétköznap nem igen sétálok vele reggel(nem igényli túlságosan) Így csak délután pici gyakorlás vagy fárasztás este meg séta.


Hétvégén meg kint vagyunk a kutyasulin 9től estig :D

2013. szept. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 sippara ***** válasza:
Hétköznap hétkor vagy nyolckor indulunk sétálni (attól függően, hogy kilenctől, vagy tíztől dolgozom aznap), hétvégén (meg úgy egyébként is) addig alszik, amíg mi, tehát van, hogy csak 10-11 felé indulunk le, viszont legalább az egyik napra mindig igyekszem egész napos programot szervezni :)
2013. szept. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

amíg suliba jártam, legkésőbb 6:50kor el kellett indulnom, hogy beérjek az első órámra (7:30kor kezdődött)

Általában 5kor keltem, mert beletart egy kis időbe, amíg tényleg felébredek, kimentem vele fél6kor, sétáltunk egy órát, aztán összeszedtem a cuccaimat, rendbetettem a fejem és indultam is. Legkésőbb 4körül hazaértem, ledobtam a táskám és mentünk is sétálni.

Hétvégén meg amikor ébredtünk, akkor mentünk (általában addig alszik a nagy, amíg én is, a második meg már akkor jött amikor átköltöztünk kertesbe).

Most, hogy nem dolgozom, viszont párom igen, így általában az ő melóba indulásához igazodunk, mivel 3 műszakban dolgozik, ezért ha reggeles akkor fél5kor kelünk és leugrok a kertbe a három kutyával, visszafekszem kicsit aludni, ha felébredek megint egy gyors pisi a kertben és délután meg megyünk ki párom elé. Ha délutánra megy akkor olyan 8fele felkelek hozzájuk, kertben pisi-kaki, aztán kikísérjük páromat a buszhoz, olyan 6 fele vagy kert vagy séta, este 10után meg megyünk párom elé.

Ha éjszakás, akkor fél7kor jön haza, addigra felkelünk és lent labdázok velük amíg haza nem ér, délben megint kert, utána 5-6fele vagy séta vagy kert és 9kor kikísérjük.


Elég kusza, de nagyon jól megszokták, hogy nincs minden nap pontosan ugyanakkor séta, meg szólnak is, ha esetleg kell nekik pisilni/kakilni, akkor természetesen kimegyünk:)

2013. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kertesházban azért könnyebb :)

Én panelba lakok,most nincs munkám így 8 körül megyünk le.De csak egy pisi/kakira,mert be van reggel lassúlva :D

Hétvégén is kb 8 óra körül viszem le...

2013. szept. 24. 18:19
 9/12 anonim ***** válasza:
igen, amíg nem volt kertes addig nálunk is fix időpontok voltak, leszámítva a hétvégéket, de akkor általában ha jó idő volt kirándulni is mentünk (télen is, ha sütött a nap:) ) viszont a kertesháznak pont az a hátránya, hogy nagy esély van arra, hogy ellustulsz és kevesebbet mész ki vele sétálni.. ebből a szempontból azért jobb a panel, mert kénytelen vagy rossz időben is sétálni vele, hogy meglegyen a napi mozgás:)
2013. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 zsuzsabazsa ***** válasza:
Hétköznap 8.30-kor megyünk le sétálni. Össze-vissza megyünk sokszor délre érek haza. Utána du- 5-6-vagy 7-kor egy, vagy másfél órát. Hétvégén meg szolgálat a kutyával.
2013. szept. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!