Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? SÜRGŐS!

Mit tegyek? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

A kutyámnak adtam kaját azonbelül egy zsemlét.Bementem hozni ki neki meleg vizet,erre felragadt a zsemléből egy közepes méretű zsemledarab a felső állkapcsán lévő foga közé... próbálta kipiszkálni valahogy de nem tudta,aztán öklendezni kezdett de pont nem tudja... nagyon sürgős!

egyedül vagyok itthon szüleim dolgoznak,és valami gyors módszer kellene!! :( nem akarom hogy elpusztuljon és nagyon félek itt bőgök már kb.másfél órája! nem is eszik és félek hogy nem is fog és el fog pusztulni... probáltam valahogy odacsalni a vizes

tálhoz,hogy igyon és akkor megpuhul a zsemle (talán) és akkor kijön,de nem ivott!!! Kérlek SEGÍTSETEK!



#kutya #öklendezés #fogába ragadt
2013. szept. 24. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
kiveszed? pl, csak úgy mondom...
2013. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Ez komoly, hogy egy kajadarabon pánikolsz?

Nem lesz semmi baja tőle, nyugi.

2013. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

félek hogy akkor megharapna...

amúgy 10 éves kislány!! NEM AKAROM ELVESZITENI! :'(

te mit tennél a helyemben?

2013. szept. 24. 18:38
 4/13 A kérdező kommentje:

77% 13 éves vagyok és igen bepánikoltam!

remélem igazad lesz és kijön!:/

2013. szept. 24. 18:39
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
"félek hogy akkor megharapna... " már miért harapna meg? ha normálisan van nevelve, akkor nem harap
2013. szept. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, nem lesz semmi baja, az én kutyámnak a szájpadlására szokott ragadni , de olyankor iszik és az megoldja a problémát
2013. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Ha a foga közé akadt, akkor mi baja lenne tőle? Ha meg a torkára akadt volna, akkor fulladozna most is, nem csak üldögélne. Gondolom zavarja és azért látod furának a viselkedését. De komolyan, ha csak a foga közé akadt, akkor az égvilágon semmi baja se lesz, majd kiáztatja a nyála és kijön. Nyugodj meg. :)
2013. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Fogsz egy fogpiszkálót vagy egy csipeszt, kinyitod a kutya száját és kiveszed. Nehogy már egy 5-9 kilós kutyától fossál, aki 10 éve a tiétek.
2013. szept. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Akiteki ***** válasza:
83%
Bocsi, de minek adsz neki zsemlét? És mire kell a meleg víz?
2013. szept. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. szept. 24. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!