Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 hónapos szuka labradorom ma...

9 hónapos szuka labradorom ma elkezdet tüzelni. Szerintetek baj lehet többi lent?

Figyelt kérdés
nem tudom sehova elzárni mert váratlanul jött , majd elkezdek építeni egy kennelt ahova eltudom zárni. de most éjszakára kint marad. az a problémám hogy a szomszédban egy kan labi van , akit látszólag most nem is foglalkoztat a szuka . az a baj hogy rácsos kerítés van. kérdésem hogy rácsos kerítésen keresztül megtörténhet a dolog?
2013. szept. 24. 20:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

ezekhez hasonló a kerítés:


[link]


[link] ( (2.kép) csak a mién földig rácsos)


[link]


ezeken keresztül egy kan betud fedezni egy szukát? Köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 24. 20:55
 2/11 A kérdező kommentje:

* [link]


ez a második link csak az elsőt ujból linkeltem

2013. szept. 24. 20:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kerítésen keresztül nem tudja befedezni, de a kanok ilyenkor nagyon találékonyak, nem fog neki sok időbe telni, míg átjut rajta/alatta. Nem tudnátok a tüzelés idejére beengedni a házba? Csak így tudhatjátok biztonságban! Tüzelés után pedig az első utatok a dokihoz vezessen, aki ivartalanítja!
2013. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Több esély van rá, hogy a kan átugorja a kerítést. Láttam én már 3 méteres kerítésen is átszökni kutyát egy kis éjszakai kamatyért.
2013. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%

Amelyik kutya ezen keresztül befedezné, az megérdemelné :D

Természetesen 99% hogy nem , mert nem tudna a hátára ugrani.

2013. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Váratlanul jött? Pontosan úgy kezdett tüzelni, ahogy a nagykönyvben meg van írva, 9 hónaposan.

Vidd be a házba, oda nem mászik utána a szomszéd kutya (meg a többi sem), feltéve, hogy csukva tartod az ablakokat.

2013. szept. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Akiteki ***** válasza:
100%
Ezen a kerítésen remekül át lehet mászni. Be kell vinni a házba és meg van oldva.
2013. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Akiteki ***** válasza:
100%
A kerítésen keresztül sem lehetetlen. Láttam már kennelrácson keresztül fedezést.
2013. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nos, itt végül is a fedeztetés megelőzése lenne a cél.A kenel jó ötlet ,de nagyon erősnek kell lennie mert ilyenkor a kutyák csodákra képesek.Egyszerűbb megoldást ajánlok amit úgy hívnak ,hogy tüzelőbugyi minden valamire való kisállat boltban lehet kapni sok méretben ,ha nincs ilyen akkor meg neten is lehet rendelni tehát kell egy kis pénz meg egy centi a méret levételére.
2013. okt. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2013. okt. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!