Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ideig gyászoltad a...

Mennyi ideig gyászoltad a kutyádat? Mikor vettél magadhoz egy új kedvencet?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:

hihetetlen még mindig, de pont úgy jött össze, hogy aznap ment el a felnőtt kutyám (nem volt beteg sem öreg!) amikor hazahoztam a kicsit. már nem találkozhattak, de nagyon jó volt, hogy ott volt velem a kölyök, mert kirángatott a depresszióból, muszáj volt vele foglalkoznom, nem maradt idő önsajnálatra.

ha ő nincs nem tudom mikor vállaltam volna új kutyát.

2013. szept. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Imola Ágnes ***** válasza:
Kb egy hónap után. Az enyém 13 évesen halt meg, szívbetegségben. Nagyon hiányzott, és az egész család gyászolta. De nagyon éreztük a kutya hiányát, mindíg is volt kutyánk. Egy hónap múlva, épp a menhelyre mentem be, ahol önkéntes voltam, és ott ült és figyelt egy 5 hónapos keverék. Szerelem volt eslő látásra, nem érdekelt, hogy mennyi idős, azt sem tudftam szuka vagy kan, de tudtam, hogy őt hazaviszem. Utánna két héttel jött még egy kan. Ennek már 2 éve. Mai napig nem felejtettem el az előzőt...de nagyon jó döntés volt befogadni a mostaniakat.
2013. szept. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy év alatt két kutyám veszítettem el, egyik 16 éves volt a másik 11 éves volt és beteg. Gondolhatod mit éreztem. Ennek hét éve, de a mai napig nagyon rossz. Akkor volt összesen négy kutyám. Nem nagyon tudtam magamba roskadni, mikor még ott volt velem két kutyus, akikre ugyanúgy kellett figyelnem, ellátnom, őket is kizökkenteni a barátaik elvesztéséből. Az akkori kutyáim közül, most ment el a harmadik kutyám két hónapja aki 13 éves volt. Míg ő volt addig hoztam egy kis kölyökkutyát. A kicsit annyira nem viselte meg, de az idősebbiket hát eléggé ő most nyolc éves. Vagyis most sem nagyon tudtam magamba zuhanni. Lehet, hogy ciki de a mai napig sokat sírok mindegyik kutyusomért, és elég nehezen teszem túl rajta magam. Szóval a legelső kutyusom után, akit a mostani kölyköm már nem ismerhetett hét év telt el. Addig mindig úgy alakítottam, hogy a legelső kutyusom mindegyiket ismerje. Tudom, hogy hülyeség de mindig azt mondtam, hogy ő utána nem kell több kutya. Az első kutyusomat 15 éves koromban hoztuk.
2013. szept. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!