Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hatást vált ki belőlete...

Imola Ágnes kérdése:

Milyen hatást vált ki belőletek ez a videó?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=lKMiq4juxNw&feature=youtu.be


Párommal csináltuk, de annyit módosítottunk rajta, hogy már nem látom át objektíven. Akinek van 1-2 perce, mondana váleményt?


2013. szept. 25. 08:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Semmi hatást nem gyakorolt rám,ha az lett volna a cél. Ahhoz kicsitt kevés,bár tudom mi célból lett csinálva.
2013. szept. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lett.
2013. szept. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Akiteki ***** válasza:
Nekem érthetetlen.
2013. szept. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A cél jó és nemes,a polgári tiltakozás is jó, de én is kevésnek érzem a videót. Sokkolóbbnak kéne lennie.
2013. szept. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is többnek kéne lennie,amúgy jó.engem kicsit megérintett..
2013. szept. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kedves ez a videó még így is, hogy borzalmas dologról van szó.

Szerintem dramatikusabbra csináltam volna, úgy, hogy többször jelenítek meg kevesebb szöveget, szép lassan felvezetve.


-----------------


On September 10, the Romanian parliament adopted the LAW OF MURDER.


- közelítés, játszótér, kislány játszik a kutyával -


After this, the massacre of stray dogs began.


- a kislány néz a lépcső alá -


on the streets...


- a kutya fekszik, mellette a kés -


and in the authorized shelters


- kéz - azért ide kell a kéz, mert ez a kéz eddig a shelterekben védte őket


How would you explain muder to your children? -


- a kislány az apa karjában van, elszürkül a kép


Kéne ide valami sor, szép idézet a kuytákról.

Ide ki kéne írni, hogy ezt meg ezt az alapítvány végez ivartalanítást, és támogassátok.

és az ikonjaikat még a kredits elé.


Aztán no animals were harmed és

Credits.


-------

Persze ehhez a verzióhoz nem illik a kedves zene. Inkább csönd lenne az elején, aztán kb az 'on the streets'-nél kezdődne el a feszültségkeltő zene.

És az alapítványok/menhelyek linkjét bele a leírásba, hogy csak kattintani kelljen.


Aztán linkeljétek be jó sok helyre, az erről szóló cikkek alá, hogy sokan lássák.

2013. szept. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a véleményeket:) Várom a továbbiakat:)
2013. szept. 25. 09:05
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon leírtam már többször.. ott se arattam sikert de ez van ez a véleményem.


Jelenleg Romániában nem igen van más választás a kóbor kutyák ellen.. Annyi van hogy kénytelenek elaltatni őket.. az más kérdés hogy az utcán az átlagpolgár is elkezdte írtani őket(hozzáteszem valszeg nem most kezdte el..)


Szomorú de ennyi kutyával már nem lehet mit kezdeni. Ha megfelezték a kutyapopulációt majd akkor talán.. tudatoságra neveléssel, kötelező chipelléssel és komoly állatvédelmi törvénnyel lehet. De a jelenlegi helyzetet nem lehetne csak ezekkel normalizálni.


Egyébként a videó tetszik, bár tényleg lehetne tovább húzni a drámát benne. Mondjuk én hang nélkül néztem mert az nincs az irodában.

2013. szept. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Részben igazat adok Dieselnek... csak az a gond, hogy itt csak a gyilkolásra koncentrálnak, megelőző intézkedéseket nem hajlandóak bevezetni...kb 6 éve van az asztalukra téve egy törvénytervezet, a kötelező chip-ivartalaníásról. Az a baj, hogy csöpög a csap, a hatóságok pedig csak a kifolt vizet töröli...és a végtelenségig törölhetjük, ha nem szereljük meg a csapot. + Az elmúlt 10 évben azért volt fizetve mindenhol sintércég (magasan túlfizetve), hogy befogűs-altatás módszerrel megoldják a problémát...ami ugye nem sikerült, most mégis mindenki őket követeli vissza.
2013. szept. 25. 10:48
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz, de számomra kicsit zavaros, lehet hogy azért mert nemigen értem a szöveget. :) Szóval aki ott él és tudja mire céloz a videó, arra hatással lehet, viszont aki egy nyugis, kóborkutya-mentes övezetben él a pedigrés kutyusával, és nem is hallott még a romániai helyzetről, törhetné a fejét, hogy mi ez az egész.

A forgatókönyv kapcsán: nekem kicsit nehezen jön össze, hogy az előbb még simogatja a kutyát a kislány, utána meg sitty-sutty máris csöpögő vér, szóval hiányzik az átmenet. Val.szeg úgy csináltam volna, hogy mondjuk vidáman kergetőzik a gyerek a kutyával, a kutya elkezd futni, a kislány utána, a kutyus befordul egy sarkon, a kislány utóléri és... és akkor van valami összefüggés. :D Persze, ez talán így elég drasztikus, de hát többen írták itt, hogy nem eléggé az. :D

2013. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!