Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 éves szuka kutyám nem tüzel...

4 éves szuka kutyám nem tüzel rendszeresen miért? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nincs ivartalanítva, de kb 7-8 hónapos korában kezdett el először, akkor volt neki rendszeresen kb 2 éves koráig, de 2 éves korában kitörte a kennel ajtót amikor nem voltunk otthon és párosodott egy utcai vegyessel. Nem lettek belőle kiskutyák, mert a szuka kiürített valami nyálkásat, olyan mint a magzatburkot. Tapadós volt véres és csúszós. Azóta nem menstruál rendszeresen évente kétszer hanem össze vissza, néha megjön néha nem, többnyire nem.

2013. szept. 25. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:

És nem jutott eszedbe elvinni orvoshoz???


Szerinted ez mennyire normális???


Istenem,felelősség!!!!!

2013. szept. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, nem mondott semmi érdemlegeset, készített róla RTG-t azt mondta, hogy minden rendben van. De szerintem nem. Meg kellett neki adni valami fehér tubusban átlátszó gélszerű folyadékot.
2013. szept. 25. 12:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el másik orvoshoz. Aki mond is valamit. Röntgennel az ivarszervek állapota ugyanis nem mérhető fel, ahhoz ultrahang, és hüvelykenet kell. Meg esetleg egy hormonális vizsgálat.
2013. szept. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Imola Ágnes ***** válasza:
Az is lehet hogy elkapott valami nemi betegséget, vagy ivarszervi probléma, keress normális orvost, és utánna ivartalaníts
2013. szept. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akartam ivartalanítani, de azt mondta a doki, várjuk meg a következő tüzelést. Rosszül mondtam, nem RTG volt hanem ultrahang, bocsi.
2013. szept. 25. 13:00
 6/8 Akiteki ***** válasza:
Minek kéne megvárni a következő tüzelést? Hátha megint felcsinálja valaki? Akár egy méhgyulladás is lehet, csak nem a heveny fajtából. Jobb minél előbb túlesni rajta.
2013. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cseréld le a dokidat...
2013. szept. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lecserélem, holnap viszem őt egy másik városba.
2013. szept. 25. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!