Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Várhatóan meddig fog élni egy...

Várhatóan meddig fog élni egy francia bulldog, akinek 4-szer voltak kölykei 5 éves koráig?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Nálad ellett vagy most kaptad?
2013. szept. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ivartalanítod,minőségi táppal kezded etetni és egy komplett orvosi kivizsgálást csináltok,ami kideríti,hogy van-e vmilyen betegsége,akkor élhet akár 9-10 éves korig is.Na meg persze orvosi javaslatra valamilyen vitaminnal kicsit helyrerázod.
2013. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kutya.Az általános állapotától függ és hogy hogyan tartották előtte.
2013. szept. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha megváltozik az életminősége, akkor regenerálódik a szervezete. Fel kell erősiteni, foglalkozni vele, tartalmassá tenni az életét, és ugyanaddig fog élni, mint más francia bulldog.
2013. szept. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Évente egyszer ellett. Ha odafigyeltek rá, mi baja lehetne a továbbiak során?
2013. szept. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy egy évben 2x 2 egymást követő évben,vagy még van pár verzió.


Ha évente egyszer ellett volna,az igen kellemetlen,mivel akkor már 1 évesen ellették,ami igen nagy károkat okoz a szervezetnek.És ha jól tudom a francia buldogok általában császárosak,főleg eszetlen szaporítóknál,így van esély arra,hogy szanaszét van kaszabolva szegény kutya.


Állatorvossal általános felmérés,majd konzultáció az állapotát illetően és javasolni fog dolgokat.

2013. szept. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

azt az apródos drága kis fekete kutyust hoztad el? Én is kilinkeltem több helyre, pontosan azért, mert az én kutyuskám is hasonló paraméterekkel bír (4x szült minimum és kb 5-6 éves lehet). Ha gondolod írj rám, beszélhetünk, mert a dolog sok mindentől függ. Tudok olyan állatorvost is aki lelkiismeretes és nagyon jó diagnoszta, plusz normális áron dolgozik.


Ha ivartalaníttatod egyébként, akkor innentől nem lesz már baj... fiatalkorában szült ennyit, így remélhetőleg kevésbé viselte meg a szervezetét...bár ugye náluk a császár miatt vannak problémák, nem tudom ő császáros volt-e vagy természetes úton szült. Ha természetesen, akkor talán kevesebbet ártott neki a sok ellés, mert legalább nincs összeszabdalva a hasfala mint az én kis drágámnak.


24 L

2013. okt. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!