Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sántít a kutyám?

Sántít a kutyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tegnap előtt futottam a kutyámmal, és láttam, hogy rosszul lépett. Akkor még nem nagyon sántított, de láttam rajta, hogy fájlalja. Valószínűleg meghúzta, vagy megrándította.

Azt mondták, hogy ezzel a sántítással várjak egy pár napot, mielőtt dokihoz viszem, mert ha csak megrándult, akkor nem nagyon tud ő se mit tenni vele. Ma még mindig sántít, ugyan úgy, mint előtte, de ha látja, hogy megyek hozzá simán felugrik, és szaladgál, ugrál, meg játszik, futás közben meg mintha kevésbé sántítana, de ha lelassít megint biceg. Ha előtte feküdt, akkor látványosan jobban, de ha mozog, akkor szinte alig. Az orvost azért felhívtam, hogy mi a helyzet, és azt mondta, hogy ha 3-4 nap múlva is sántít, akkor vigyem be hozzá.

A tappancsába semmi se fúródott bele, mert átvizsgáltam nem is egyszer tüzetesen, de a jobb lábán a középső és az egyik mellette levő ujját fájlalja. Borogatom neki sűrűn.

Szerintetek mit tudok még tenni érte, hogy minél hamarabb múljon a fájdalma?

Ja még annyi, hogy nyomásra nem fájlalja, szóval amikor nyomkodom neki igazából nem is figyel rá, onnan sejtem hogy azok az ujjai, amit leírtam, mert azokat feltűnően sokat nyalogatja, amióta biceg.


2013. szept. 26. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Pillanatnyilag a legtöbb amit tehetsz hogy pihenteted, ugyanúgy mint ha neked fájna.
2013. szept. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sippara ***** válasza:
Ha holnap délután is sántít még, én elugranék vele dokihoz, abból baj nem lehet.
2013. szept. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!