Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért olyan divatos most a K9...

Miért olyan divatos most a K9 póráz?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 22:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%

Ez kb olyan mint a Miért volt menő egy ideig a twilight filmjei meg a harry potter sorozat.


Csak reklám fogás az egész. Nekem nem k9-es pórázom van, de egy kaukázusim van és őt egy sima tescoból vett pórázzal sétáltatom, és hiába húzz már évek óta nem szakadt el.

2013. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Miért? Divatos? És milyen az a K9 póráz? Többszáz különböző kutyával találkoztam a közelmúltban, de nekem nem tűnt fel semmiféle új póráz divat.
2013. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 sippara ***** válasza:
77%

Nekem sem tűnt fel, hogy különösebben "divatos" lenne - bár én sem tudom pontosan, mire gondolsz, de egy K9 terméket sem tudnék kiemelni, ami mostanában gyakoribb az utcán.


Kedves első! "és hiába húzz már évek óta nem szakadt el." Nevelésen gondolkodtál már? :)

2013. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Nekem egy 3 méteres gumírozottam van. Könnyű, nem éget, viszont bárhol megfoghatom, nem csúszik ki a kezemből. Könnyen tisztán tartható. öv-re is nagyon megfelelő, ha pórázra van szükség.
2013. szept. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Elterjedt, mert jó minőség, jól néz ki, jó a híre meg marketingje, ahogy bármilyen más márka elterjedne hasonló paraméterekkel. De divatnak azért nem mondanám.
2013. szept. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
A Harry Potter most is menő! :) Egyébként nekem is ilyen hámom van (illetve a kutyámnak), nem tudtam, hogy menő, de jobban tetszett, mint a többi, ezért ilyet vettem. Leginkább azért, mert van rajta fényvisszaverő csík (kifejezetten ilyet kerestem).
2013. szept. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
mert jó. Könnyű, de nem csúszik, a szélei nem vágnak az ujjadba, nem nyúlik és nem kötődik rá lépten nyomon csomó.
2013. szept. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
Ez utóbbi ugyan úgy igaz az olcsóbb pórázokra is...
2013. szept. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Hát nem tudom, nekem van egy csomó pórázom de a bőr nyúlik, a legtöbbnek a széle vág, hülye helyen vannak a csattok. Amúgy nem igazán a sétáltatásra találták ki hanem a sportokra. Próbálj ki egy aktívan nyomkövető kutyát a kétféle pórázon van ÖV-n és mindjárt érzed a különbséget.
2013. szept. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
én sem vette észre ilyen divatot, a kutyám tud sétálni, megtanítottam neki, akár egy cérnát is ráköthetnék :)
2013. szept. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!