Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van pénzed arra, hogy a kutyá...

Van pénzed arra, hogy a kutyá (i) dat prémium (drága) táppal etesd?

Figyelt kérdés

Nekem speciel nincs. 2 különböző fajta kutyám van, mindegyiknek másmilyen táp kellene. Épp az Acana jutott eszembe, majdnem 800-900 ft egy kg táp. A városban nincs Fressnapf, csak busszal tudnék hozni, akkor is 1-1 kilót. Egyrészt ilyen kicsi kiszerelésben drága, másrészt nem is elég sokáig. (A buszköltséget ami 1 alkalommal majdnem 1000 ft, már nem is számolom) Netről azért nem rendelek, mert nem tudok félretenni 20 ezer ft-ot, mert akkor valamelyik csekket nem tudom befizetni.

(Mindkét kutyust rokonoktól fogadtam be, hogy ne vigyék menhelyre.)


2009. nov. 7. 09:50
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
71%
sajnos nincs, én vagy a kutyástól hozok olcsó tápot, vagy tesco-s táp
2009. nov. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Én állatboltban veszek kutyatápot, itt van a közelben, meg tudok venni belőle akár 10 kg-t is (3500 ft, és mivel 150 méterre van, gyalog is hazacipelem)
2009. nov. 7. 09:56
 3/40 anonim ***** válasza:
74%
Na mindjárt jönnek a többiek és kaptok a fejetekre:) Amúgy én sem tudom a legdrágábbat megvenni,de igyekszem pótolni normális kajával is.
2009. nov. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
61%
Én sose vettem dràgàt.Mégis egészséges...
2009. nov. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Az enyém is makk egészséges. Sokat foglalkozom mindkettővel, mindkettő járt kutyaiskolába, nem finnyásak. Szoktak nyers tojást enni, gyümölcsöt, és a sütőtök a legújabb kedvenc. Az oltásaik megvannak, az egyik rendszeresen jár kozmetikushoz. Úgy gondolom, a prémium táp semmivel sem több, mint a Darling vagy a többi. Csak drágább.
2009. nov. 7. 10:05
 6/40 anonim ***** válasza:
62%
Én sem tudom megvenni nekik a drága kaját.Már 2 évesek és egészségesek.Egy német juhász kettő beagle és egy mops.Hetente 2x főzők nekik.Jó húsban vannak (nem kövérek!) és boldogok még így Acana nélkül is!:)
2009. nov. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem én vagyok az egyetlen akinek nincs pénze erre. Nekem is egy beagle-m van. A másik egy terrier.
2009. nov. 7. 10:09
 8/40 anonim ***** válasza:
67%

nembaj,deazért nem árt összehasonlítani egy minőségi(royal canin) ésegy pedigree összetevőit.Csakhogy lásd,hogy az olcsó tápokbol is milyen lenne a legjbb választás.(nyilván,ami összetételébe a legjobban hasonlít a prémium tápra)


nekem yorkim van,és csak royal canint hajnaldo megenni:)

2009. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
a fressnapf amugy is drága szerintem. Van egy Best choice nevü táp, szerintem jo minőségü, és elérhető. a doshop.hu- nézd meg ingyen van a kiszállitás. Vannak jo akcioik is.
2009. nov. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Biztos kihoznak nekem 4 vagy 5 kg tápot ingyen...
2009. nov. 7. 10:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!