Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen "kutyabarát" járólapot...

Milyen "kutyabarát" járólapot javasolnátok?

Figyelt kérdés

Szóval panelben lakunk és tervezünk egy kisebb felújítást. Most metlaki van,de ez nem a legjobb mivel csúszkál rajta a kutya lába illetve az alattunk lévőt zavarja/zavarhatja a kutya körmének a kopogása.

PVC-t nem szeretnénk.

Gondolkoztunk a csúszásmentes padlón,de nem tudom az mennyire jó a kutya lábának meg gondolom a kopogás sem szűnne meg.



2013. szept. 27. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
szőnyeg ? :) ott nem is kopog, csak olyat próbáljatok meg venni amit meg lehet szabadítani a kutyaszőrtől.
2013. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Előszobába,konyhába nem szeretnénk szőnyeget. Lehetetlen lenne takarítani :)
2013. szept. 27. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Greslap :)
2013. szept. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Parafa padlóburkolat.
2013. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A parafa padlóburkolat, jó lenne,de megnéztem az árakat. Ami tetszene azok 10.000 Ft/m² vagy még magasabb árban vannak.

Köszönöm az eddigi válaszokat és várom a további ötleteket :)

2013. szept. 27. 19:42
 6/7 Akiteki ***** válasza:
Mi is leköveztük a lakást a 8.-on. Semmivel nem kopog jobban a szomszédnak, mint a parketta. Viszont nem karcolódik össze és könnyű takarítani. Minden másnál a hajad fog hullani, mert a körmével összekarmolja és fel sem tudod mosni rendesen. Vágd rövidre a körmeit, akkor nem csúszkál a kövön a kutymák. (És ha csúszkál, az sem tragédia)
2013. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azok a kő mintás kültérre való lapok nekem nagyon bejönnek.Recés,de nem túlságosan,viszonylag könnyű takarítani.Napsárga fallal,tiszta mediterrán külsőt ad a helységnek.
2013. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!