Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvinnétek a kölyökkutyátokat...

Elvinnétek a kölyökkutyátokat egy fesztiválra?

Figyelt kérdés
Október végén lesz egy fesztivál, amire el szeretném vinni a kiskutyám. Akkor lesz épp 3 hónapos. (most 2). Addigra 3 oltáson lesz túl, közel a 4.hez.Ti el mernétek vinni egyszerre ennyi ember közé? Kézben vigyem vagy nyugodtan sétálhat a földön?
2013. szept. 27. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Milyen fesztivál? Zenés?
2013. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Koncertekre nem vinném, de amúgy borfesztiválra meg hasonlóra vittem az enyémeket és azóta is viszem amikor ilyesmi rendezvény van. A következő kutyáimat is vinni fogom. Saját lábukon jöttek. Egy 3 hónapos 12 kilós kutyát már nem is tudnék cipelni. A legnagyobb tömeg közepébe nem célszerű bemenni, de jó, ha szokja az embereket és a tömeget.
2013. szept. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nem túl ordítós rendezvényre pár órára érdemes lehet kivinni, hogy szokja a tömeget, de nem szabad túlterhelni. Meg persze az sem árt, ha előtte is látta már a világot, nem csak a hátsó kertet :)

Viszont miért vinnéd kézben? A táskád való kézbe, a kutyának azért van a négy lába, hogy használja.

2013. szept. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ottalvós vagy zenei fesztiválra semmiképpen sem vinném. Viszont ilyen helyen kisebb rendezvényekre, mint pl csokifesztivál vagy borfesztivál stb gondolkodás nélkül.

Egyébként az én kutyám most 3 hónapos.

2013. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyébként az sem mindegy, hogy egyáltalán beengedik-e. Csak mert a legtöbb helyre nem engednek be kutyákat, vagy ha igen, csak pórázon és szájkosárral, az meg esetleg több napon át állatkínzás lenne.
2013. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A közterületen rendezett nem fizetős fesztiválokra be szokták engedni őket szájkosár nélkül is.
2013. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 hónaposan még nem vinném annyi ember közé, maximum 1-2 órára, de hosszabb időre biztosan nem. Eleve ha nagyon fiatal vagy nagyon kistestű kutya, ha nagy tömegre számítasz, akkor inkább hagyd otthon, vagy vidd kézben. A tömegben alig veszik észre, ráléphetnek a lábára, beakadnak a pórázba és neki is stresszes a sok láb között.
2013. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Lesznek koncertek is, de tágas a tér, és más programok is lesznek, kellő távolságra a koncerttől. Szóval tudom olyan helyre vinni, hogy ne zavarja a hangos zene.

Azért gondoltam kézben vinni, nehogy eltapossák. Ilyen korában akkor már az sem probléma, ha esetleg sokan simogatni akarják? Ki tudja piszkos e a keze, vagy mit hordoz a cipőtalpa.. Mert a kölykökre sokszor rászállnak az emberek, gyerekek főleg.

2013. szept. 27. 19:51
 9/16 A kérdező kommentje:
Közepes termetű lesz, és megkérdezem, vihetek kutyát, szájkosár nélkül.
2013. szept. 27. 19:53
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem megkérdezem, hanem megkérdezTem
2013. szept. 27. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!