Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yokie vs. Csivava?

Yokie vs. Csivava?

Figyelt kérdés

2013. szept. 27. 19:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi, hogy melyik faj "jobb". Érvekre valamint ellenérvekre vagyok kíváncsi :)
2013. szept. 27. 19:17
 2/12 anonim ***** válasza:

Yorkim van, 2.

Én azért szeretem őket jobban, mert igazi kis terrierek. Nem remegnek, nem félnek senkitől, semmitől. Megvédenek kutyától, embertől. A macskákat viszont utálják.

2013. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ma a parkba bejött 4 vizsla és egy labrador növendék közé egy apró csivava. Nem volt félős, próbált játszani a többiekkel, részt vett a kergetőzésben is. Elég gyors volt ahhoz képest, hogy a tenyeremen elfért volna.

Mindkét fajta helyes. Bár nekem jobban tetszenek a nagyobb testű kutyák.

Én a csivavára szavazok, a kettő közül azért, mert tetszenek a fekete, rövid szőrű kutyák :D

2013. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát milyen célból?


A yorki egy terrier,következetesebb nevelést igényel,több lefárasztást.Makacs,önfejű.


A csivava pedig egy társasági öleb,de nevelést igényel.


Kutyát az életritmusunk szerint választunk,hogy melyiknek tudjuk a legjobban biztosítani a szükségleteit.


Mire szeretnél kutyust?

Mennyit foglalkoznál vele?

Milyen árban gondolkozol?

Mivel etetnéd?

Mennyi kutyás tapasztalatod van?

Hol lenne tartva..?

2013. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát, nekem nem tűnt ölebnek az a csivi. Olyan volt mint a többi kutya, csak marha apró. Nem lehet egyszerű neki megfelelő társaságot, játszópajást találni.
2013. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Uolsó.

Nem szeretnék kutyust, csak ők ketten külsőre nagyon tetszenek és csak érdeklődöm felőlük :)

2013. szept. 27. 19:40
 7/12 A kérdező kommentje:
vagyis utolsó elötti ne1m láttam, hogy jött még egy komment :)
2013. szept. 27. 19:42
 8/12 anonim ***** válasza:
nem faj, hanem fajta. Bocs a kötözködésért, csak pontosítok :*
2013. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Inkább yorki.Ha jó az idegrendszere,teljesen kutya módra viselkedik,bátran játszik nagyobb kutyákkal is és nem fél az idegenektől.A csivik túl kicsik és jóval érzékenyebbek,félősek.
2013. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9.: hol hallottad hogy a csivik félősek? Még az 50 kilós fajtársaikkal szemben is olyan kardosak mintha ők is legalább annyik lennének :D Persze az más kérdés hogy hogy volt nevelve, de egy yorki ugyan úgy lehet görcs ha puja-pótlékként és nem kutyaként kezelik.


Kérdező, a lényeg hogy ne szaporítótól vegyél, hanem törzskönyvvel, mert csúnyán bele lehet tenyerelni a kakiba ha egy ideggyenge példányt fogsz ki. És ez érvényes mind a két fajtára.

2013. szept. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!