Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yokie vs. Csivava?

Yokie vs. Csivava?

Figyelt kérdés

2013. szept. 27. 19:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Már bocs de ezek szerintem félig macskák....Ha kutyáról beszélünk (nálam) ezek a kis ölebek szóba se jönnek...:D a tacskó a jack rusell na ezek már kutyák....ők is kicsik de mások...tehát nagyon eggyik se ha kutyát akarsz egyszer akkor ne ezeket válaszd...ezek olyan kis táska kutyik...persze izlések és pofonok...lehet szidni de én nem kedvelem ezeket a kis félmacska kutyákat...ha valami kutya akkor legyen kutya ha valami macska akkor legyen macska szerintem ne keverjük össze a kettőt mert nem jó a végeredmény! Szerintem barbi kutyák ezek!:D
2013. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Pont most láttam sulin egy tök jól dolgozó Yorkit, olyan munka kedve van a kiskutyának hogy öröm nézni :) persze nem ez a gyakori, csak ne macskázzuk őket mert pont ugyan olyan kutyák mint bármelyik másik csak mi emberek tesszük az egyes példányokat nyomorultá..
2013. szept. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!