Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le erről?

Hogyan szoktassam le erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 1 éves kis Yorki kan kutyám, és amikor még nagyon kicsi volt és csontot kapott tőlünk, elkövettük azt a hibát hogy megfogtuk neki mikor ette.

Olyan kis picike volt, és sajnáltuk hogy a kicsi kis lábával alig tudja megtartani a csontot, ezért megfogtuk neki hogy könnyebben meg tudja enni.Azóta mindig így kell csinálnunk. Amikor rántott húst vagy bármit eszünk, anya neki adja a csontot és addig sír és nyüszít a szájában a csonttal míg meg nem fogja neki valaki.

Szeretném erről leszoktatni, de hogyan kezdjek hozzá?Csak annyi az egész hogy mikor sír, rá se hederítek?

Jöhetnek a kommentek, hogy mekkora egy hülye vagyok stb.

De értelmes válaszokat szeretnék!

Előre is köszönöm!! :)



2013. szept. 28. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Két lehetőség van, vagy ne adjatok neki egyáltalán csontot, vagy pedig hagyjátok figyelmen kívül ha hisztizik, ha éhes és kell neki a csont, akkor meg fogja enni.
2013. szept. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alapból nem szabad neki olyan csontot adni, ami csöves csont és főtt vagy sült. Csak nyersen és akkor is legyen rajta egy kis hús.


Egyébként meg rá kell hagyni, hagy mondja a magáét, majd abbahagyja, ha megunja. Én a KONG-gal csináltam ugyanezt, fogtam neki, mert magának nem tartotta meg, de aztán meguntam és mostmár nem fogom.

2013. szept. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd ha senki nem enged a hisztinek, be fogja fejezni. A legrosszabb, ami történhet, hogy nem eszi meg, na bumm, nem dől össze a világ.
2013. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy az előzőek mondták.

Csak maradj nyugodt, ne is nézz rá, mint a József Attila Mamában, nekem hasonló esetben a vidám fütyörészés megkönnyítette a dolgot. :D

2013. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!Akkor jól gondoltam. :)

Csak kíváncsi voltam hogy ti hogy csinálnátok.

Mi baja lehet a főtt csonttól?? :o

2013. szept. 29. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!