Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A németjuhászom fülét beköpték...

A németjuhászom fülét beköpték a legyek. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
1 hónapja is ez volt (már nem először), vettünk rá krémet, bekentük, fertőtlenítettük, pár nap után szép volt már. Minden rendben volt, aztán most kb 1 hete már megint folyton a fülét b*sztatják a legyek. Mit csináljak vele? Hiába veszek rá, jobb lesz tőle, de miután teljesen elmúlt és már nem kell kenni, néhány nap elteltével ismét beköpik.
2013. szept. 28. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán kenjed folyamatosan...Mit gondoltál,egyszer bekened és élete végéig jó lesz?


Másik meg az,hogy vidd el orvoshoz,kérdezd meg tud-e vmi jobbat ajánlani.

2013. szept. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Akiteki ***** válasza:
Azok a készítmények hatásosak, amit az állatorvos ad, mert vényköteles. Vidd el a kutyót és mutasd meg.
2013. szept. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg légy van, kenni kell.
2013. szept. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem tudom elvinni állatorvoshoz, ez nem rajtam múlik. A szüleim meg úgysem fogják. Egyébként már volt 2 kutyám, egyikkel se volt doha ilyen baj. Ez mitől van egyáltalán? Miért? És akkor állandóan kenni kéne, akkor is ha nincs semmi baja a fülének? Amúgy állatorvos adta a krémet, bár még régebben, nem.most.
2013. szept. 29. 00:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Amíg légy van, naná, hogy kenjed. Ezt hívják megelőzésnek.
2013. szept. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó, kenem, de amúgy mitől van ez? Mármint miért megy rá a légy? Eddig egyik kutyámmal se volt ilyen.
2013. szept. 29. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!