Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon havanese kutyának jó...

Bichon havanese kutyának jó ez a kombináció: Nyakörv+2m póráz? Esetleg flexi póráz.

Figyelt kérdés

2013. szept. 28. 14:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Kölyök/felnőtt korban?
2013. szept. 28. 14:11
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nyakörv+ 2m póráz jó :)

flexi felesleges..

Nekem is havanese-m van egy szép nyakörve egy 1,5 m-es póráza és kész.A parkban/futtatóban úgy is el van engedve ott kirohangálja magát.

Flexit én csak akkor ajánlom ha pl sokat kirándultok esetleg külföldön is és nincs lehetőség mindig elengedni a kutyát.Persze ha behívható akkor ellehet engendni.

2013. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Az a baj hogy a felxi drága szóval egyszerre csak egy fajta pórázt tudok venni(ugyanis a kutyát is ki kell fizetni meg a többi felszerelést). Gondolom nagyon kölyök korban még nem bírja a kirándulkásokat. Akkor előszőr sima pórázt vegyek?

Köszi!

2013. szept. 28. 14:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A sima póráz jobb, főleg kölyökkorban, amikor még neveled. Ha már felnőtt, "kész" kutya, akkor akár flexit is használhatsz, de igazából felesleges, inkább legyen behívható és sétáltasd szabadon.
2013. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi! :)
2013. szept. 28. 14:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is simával kezdtem, és aztán ráhajtottam a behívásra, így flexire nincs is szükség. :) Ja, és ha épp nincs rajta, egyszerűen zsebrevágom. Mármint a pórázt. :D
2013. szept. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A behívás tanítását 8-9 hetes korban elkezdhetem?
2013. szept. 28. 17:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első másodpercben elkezdhetsz mindent, ami fizikailag nem megerőltető a kutyának.
2013. szept. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké :)
2013. szept. 28. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!