Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti minden kutyasétáltatásnál...

Ti minden kutyasétáltatásnál visztek magatokkal vizet a kutyának?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 14:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Én igen.Nekem egy 2 éves újfundlandi kutyám van,egy domboldalhoz szoktam vele sétálni menni és mindig viszek egy közepes üvegben vizet,meg egy kis tálat
2013. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nem, bár még nem régóta járunk sétálni (még kölyök), de én is elgondolkodtam rajta, hogy kéne vinni. Bár én egyszerre 1 óránál többre nem viszem ki, és mindig megitatom előtte. Nem tudom, hogy így is szüksége van-e rá.
2013. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Akiteki ***** válasza:
Csak ha hosszú kirándulásra megyünk. Ha szokásos rutinsétára, akkor nem. Hazajövünk és itthon isznak.
2013. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Csak ha kirándulni megyünk vagy ha nagyon meleg van, van amikor akkor sem, mert sok helyen van a városban embereknek szánt ivóhely és ott is meg tudom itatni őket.
2013. szept. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

Hogyne, biztos a természetben is csak patak mellett mentek vadászni, víz nélkül öt métert nem tehetnek meg, mert azonnal kiszáradnak... Az kéne még csak :D

Kánikulában is csak akkor viszek vizet, ha kirándulni megyünk, bár akkor nyilván nem is délben viszem őket háromórás sétára. Átlagos időjárásnál ha naponta csak kétszer isznak, az is elég, maguktól is kb. úgy csinálják, kivéve persze nagy futás vagy más mozgás után, de azzal is kibírják, amíg hazaérünk.

2013. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Én szinte soha, csak akkor, ha a ligetre megyünk és nem épp tavasz van (mert tavasszal áll a víz ott mindenfelé, abból tudnak inni). Vagy ha kocsival megyünk a városba pl., akkor igen, mert a kocsiban van. De egyébként nem.
2013. szept. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
6os vagyok. Télen se viszek amúgy, ha nagyobb kirándulásra megyünk. Csak ha nagyon meleg van és hosszabb útra megyünk.
2013. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
27%
Ő... Sosem szoktam nekik vizet vinni. 1-2-3 órát nehogymár ne bírjon ki anélkül!
2013. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nem,csak nyáron,ha meleg van,vagy tudom,hogy víz mentes helyen túrázunk,vagy futtatom az ebet.
2013. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
64%
Ha csak "pisi-kakis leugrok" van, akkor nem. Egyébként igen. Tehát ha már 800 méterre megyünk, már akkor is viszek magammal.
2013. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!