Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pomerániai törpespicc kutyus...

Pomerániai törpespicc kutyus kb. mennyibe kerül? Többi lennt!

Figyelt kérdés

[link]


Mit kell tudni a tartásáról?Cicával egy lakásban jól kijönnének?


2013. szept. 29. 18:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
El kell keserítselek: egy törzskönyves, jó példány 350 ezertől kezdődik...
2013. szept. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Most hirtelen azért kell ilyen kutya,mert megláttad és milyen cuki??


Amúgy 300-350 ezertől indul egy pomi.Amit az expresszen látsz,azok nem pomik,bármennyire rád akarják sózni pomiként.


A tartása ugyanaz,mint bármely más kutyáé.Mozgás,fegyelem,jó minőségű táp,szeretet.

Az,hogy kivel jön ki,az csak rajtad múlik.Feltételezem első kutya lenne,tehát menjetek el kutyaiskolába.

2013. szept. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Igen a legdrágább kutyák közé tartozik.Amikor utána néztem az árának anyut is elkeserítettem vele.Amúgy a tartása nem eszik sokat,kevés a mozgásigénye a szőrével viszont van egy kis munka.Nem tudom hol laksz kertes ház vagy panel(azt tudom,hogy a kutyát házba tartanád)

de amit még hozzá fűznék,hogy társasházba nem ajánlom,kissé csaholós.

2013. szept. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy vagytok gondolat olvasók és látnokok egybe nem szeretem az ilyet!Feltettem egy kérdést mert érdekel és igen baromi cuki kutya!Vissza kérdezhetek én is??Egy ilyen kutya mire kellene ha nem azért hogy lehessen szeretgetni,kényeztetni és hogy egy kis hű társa legyen az embernek aki mindennap minden mozzanatával mosolyt csal az ember arcára?Hol írtam hogy nekem most HIRTELEN kell egy ilyen kutya?Volt kutyám egyébként de nem ilyen fajta és cicával még nem tartottam kutyát ezért érdekelt az is! :)
2013. szept. 29. 19:20
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as hasznos válasz volt!:)
2013. szept. 29. 19:21
 6/19 anonim ***** válasza:
29%

A szeretettel nincs gond,de a kényeztetés nem a kutyának való és nem is egészséges dolog,mert abból fejlődnek ki a szorongós,agresszív problémák.Kényeztetni gyereket kell nem kutyát.


A kutyának következetes nevelés kell,hogy ő is kiegyensúlyozott,harmonikus életet élhessen és ne egy idegbeteg ugatós félelemből agresszív kiskutya legyen.


Ez mind jó tanács,nem kötözködés.

2013. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Azért inkább ne legyen kutyád, hogy bohócot csinálj belőle. Szerencsétlen Boo is, annyira lehetetlenül néz ki ezzel a szőrrel... Ja! És ha esetleg azért kéne ilyen kutya, mert ilyenre akarod te is vágatni a szőrét, akkor el kell keserítselek: ehhez NAGYON jó szőrminőség kell, ami még a fajtatiszták között is ritka. Szerinted miért nem vágatja egy (normális) ember se ilyenre a spitzét?
2013. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Pedig szerintem direkt kötözködni szeretnél!Muszáj volt kiragadnod egy szót amibe esetleg beletudsz kötni és kitudod vesézni!Kinek mit jelent és mit takar a kényeztetés szó most ez nem épp egy konkrétum!De köszönöm ebben nem kérném ki a te tanácsodat ahogy gyerek nevelésből sem!
2013. szept. 29. 19:33
 9/19 A kérdező kommentje:
Nagyon rátok tört most az igazság érzet teljesen feleslegesen!Ehhez a részéhez már abszolút nincs semmi közötök szerintem! :)
2013. szept. 29. 19:36
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

350 alatt te nem fogsz tudni sehol venni ilyen kutyát. Majd rájössz akkor a saját bőrödön, csak tudod, a kutyát utána ha nem az lesz, amire számítottál, nem lehet visszavinni meg reklamálni. Akkor lesz egy keveréked és max csak csalódott sóhajtásokkal lesheted álmaid kutyáját.


Aki meg adna 350-ért, az meg nem fogja hagyni hogy közröhej tárgyává tedd szerencsétlent. Már ha leszel olyan szerencsés és egyáltalán ad neked.

2013. szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!