Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen vitamint, port, vagy...

Milyen vitamint, port, vagy bármi mást adjak a staffordomnak, ha akarom, hogy jobban látszódjanak az izmai? Jó húsban van, meg izmos is, csak ki szeretném emelni egy kicsit az izmokat

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 20:20
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Acanával etetem, most megis hízott egy cseppet, és azért szeretném, hogy ne háj, hanem izom legyen, mint embereknek is vannak ezek a tabletták :)
2013. szept. 29. 20:21
 2/27 sippara ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem izmoltam még komolyabban kutyát, de esetleg megpróbálkozhatnál a megfelelő mozgatással, edzéssel, amstaffnál mondjuk súlyhúzással, emellett megfelelő, külön neki összeállított étrenddel - tudom, hogy a bogyó könnyebb, csak lehet, hogy lehúzol pár évet a kutyád életéből.
2013. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a BARF-ot, sokan dícsérik. Esetleg mozgasd egy kicsit többet, sportoljatok valamit.
2013. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Staffordom van,és nincs szüksége semmilyen bogyóra...Mozgásra van szüksége,és ha valóban staffordod van,látszódni fog minden izma,de amúgy is kinek lényeg ez?


Inkább teli tömnéd valamivel,hogy kemény kutya legyen és az egészségében tegyen kárt a cucc?


Sport+hús és látszani fog minden,aminek kell.Meg persze jó táp,az Acana az pont jó.Bár van akinek nem jön be.

2013. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Válts át nyers etetésre, BERF vagy PREY szerint amelyík neked tetszik.

Mióta nyersezek csodás izmai vannak a kutyámnak, igaz ő boxer:-)

2013. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ezt a BARF oldotta meg. A pitemnek egyszerűen hiába adtam sport tápot, a megfelelő mennyiségű fehérjével együtt járt a túl sok zsír is. Most olyan gyönyörűen izmos, hogy sírhatnékom támad, ha ránézek :)
2013. szept. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
az izmok csodabogyóktól nem fognak kirajzolódni... MOZGATNI kell, sportolni vele, és ahogy a többiek írták sokat javít ha átállsz nyersetetésre.
2013. szept. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

sziasztok :D Koszi ezt a hasznos válaszokat is, fú hát kezdem :P


Barfoltunk, nyers hússal, de valahogy lefogyott és mikor megemeltem az adagot, akkor igaz a pénztárcám is jobban kiürült, meg semmi látszat nem volt a kutyán. 23 kg-s, és nekem, vagy neki, asszem a Barf nemigen jott be :( Nem mindenkinél van ez sajna :( Sportolok vele rengetege, súlyhúzások vannak, km a bicaj mellet, sajna nem lóg a fán, de rengeteget mozgunk, akár wcre megyek, o jon velem. Egyfolytában, akadályokat szoktunk ugrálni, vagy fára ugráll és ha cicát lát, fel is mászik :D

Tehát ezek mind megvannak, a sportal nincs gond, a BARFFAL, hát nemtudom......Nincs munkahelyem, csak segélyen élek, és eloszor a Barfnál 2% adtam neki, az kiszámolva 460g volt az osszes.... de aztán felemeltem a hús maga (adtam2-3 félét) az volt 400g, majd hozzá a tobbi, zoldség, gyumolcs, vitamin por, tabletták stb. De mondom, nagyon sokba jott ki, és még nem is szálították haza, kellet utaznom érte 100kmt, hogy én haza hozzam a húst :( 0s egy kis fagyasztónk volt csak, amibe begyomoszolve belefért 10kg hús, majd a másik 10kg hús a hütő legfelső részében volt, rákapcsolva maximumra :) Mikor a fagyasztoban megfagyott nagyon a hús, átcseréltem a hütőből a fagyra, mert az nem fagyott merg.......Nagyon nehéz volt ez nekem, és még be sem vált :(


úgyhogy így..... akkor azt mondjátok, hogy semmi féle képpen ne adjak neki izomra bogyókat? :)

Köszike :)

2013. szept. 30. 16:23
 9/27 A kérdező kommentje:
akumi......az a sírhatnék az csúcs volt :D :D :D vicces :D de jo :D
2013. szept. 30. 16:24
 10/27 anonim ***** válasza:
sokan beleesnek abba a hibába, hogy kevés zsírt adnak, és mikor a kutya elkezd fogyni (mint a fehérjediétánál) akkor a húsadagot emelik... szerintem állj neki újra a BARF-nak, de jobban számolt az alapanyagokat, ill. ha úgy látod, hogy fogyni kezdett, akkor emelj a zsíron. a teljes adag 20%-ig emelheted. sima sertészsír, otthoni maradék zsírok (ne legyen fűszeres!) vagy csirkebőr, főtt sertésbőrke, mind-mind jó kalórianövelésnek.
2013. szept. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!