Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen vitamint, port, vagy...

Milyen vitamint, port, vagy bármi mást adjak a staffordomnak, ha akarom, hogy jobban látszódjanak az izmai? Jó húsban van, meg izmos is, csak ki szeretném emelni egy kicsit az izmokat

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 20:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Én keverem a tápot a hússal.Soha nem hallottam ilyenről,hogy nem tartják jó ötletnek,mellesleg engem ilyen téren nem az érdekel,hogy másik mit gondolnak,hanem az,hogy a kutya egészséges és jó kondiban van.Az egészségét pedig a fél évente elvégzett teljes kivizsgálás nagyon jól bizonyítja.


Akkor sem lesz baja,ha maradsz a sima tápnál,előző kutyámat csak táppal etettem,ráadásul az egy alsóközép kategóriás volt és nem lett semmi baja.Igaz,nem nézett ki olyan jól,de egészséges volt.

2013. okt. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Azzal szerintem nincs semmi gond ha egyik nap tápot a másik nap húst kap. De egyszerre adni tényleg nem szerencsés mivel nagyon mäs az emésztési ideje. Én a teljes nyers előtt azt csináltam hogy kb heti 3 napon adtam neki nyers farhátat, kacsaszivet, amit kaptam, a többi napon meg tápot.
2013. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Természetesen én is így értettem,a hús és táp keverését.Egyik nap ez,másik nap az.Vagy pár napig ez,pár napig az.


Nálunk minden 2. nap hús van.A többi napon táp.

2013. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy ,,a táp etetésénél nem nézett ki olyan jól,,? :) Azt úgy lehet igen hogy 4nap táp, majd 3nap hús :) így meg is lehetne oldani :D mert nem fogyna el annyi sok hús, és egézséges is lenne, nemigaz? :)
2013. okt. 1. 19:50
 25/27 anonim ***** válasza:
22-es vagyok, a táp mellett nekünk volt némi zsír a kutyán nem volt olyan izmos mint a csak hús mellett. Saokan akik nyersezenek azt gondolják hogy alakilag a kutya ugyan olyan lesz mint a táppal. De ez így téves, kb olyan mint amikor egy testépítő felfújt izmokat növeszt. A nyers mellett a kutya szálkásabb izomzatot növeszt, emiat esetleg vékonyabank tűnik.
2013. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
ertem....akkor csodat ne varjak, ha táppal etetem :) és ha keverném a kettot? úgy csinálnám, hogy 4 nap táp, 3 nap hús zoldségek.....a másik héten meg 4 nap hús, és 3 nap Acana táp.....úgy jobb lenne? mint csak maga a táp? :)
2013. okt. 1. 21:41
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerintem igen:-)
2013. okt. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!