Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan fajta ami tetszik,...

Van olyan fajta ami tetszik, de nem tartanátok?

Figyelt kérdés
Nekem sok fajta tetszik, de csak nagyon keveset mernék bevállalni pl. a KÁJ iszonyú szép, de nem bírnék vele meg helyem sincs
2013. szept. 30. 12:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Na ja, én egy rotira vágyom, szerintem ha kölyökként venném tenyésztőtől, akkor "bírnék vele". :) Na de a családom kifejezetten nem szereti az ilyen fajtákat. :D
2013. szept. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Csehszlovák farkas és a szibériai husky. Mind a kettő eszméletlen gyönyörű (főleg az utóbbi tetszik), de magamat ismerve kipurcannék ha több kilómétert kellene sétálnom, a további foglalkozásról nem is beszélve :)
2013. szept. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Border Collie.

Tetszik, imádni való, de iszonyúan sokat és aktívan kell vele foglalkozni, amit én nem tudnék vállalni.

2013. szept. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én nekem sok olyan kutya van ami külsőre tetszik de belsőre nem kéne(pl. husky) vagy fordítva(pl pumi).


De van olyan is ami külsőre is és belsőre is tetszik, de valamiért nem kéne ilyen a Rhodesia Ridgeback, a Komondor(meg úgy a legtöbb nagytestű pásztor kutya) pl.

2013. szept. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tibeti masztiff. Imádom, lakik egy a közelben és azóta a szerelmese vagyok, de a jelenlegi körülmények közt nem tudnám tartani.
2013. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nah a tibetimasztifot meg venni se egyszerű és az ára is durva legalább félmillióba kerül egy és akkor még nem mondtam nagyon sokat..
2013. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Van. Német juhász kívül-belül tetszik, de valahogy mégsem kéne (bár ismervén magam, úgyis lesz egy ideiglenesben:D). Dobival is így vagyok, a roti is tetszik kívül-belül, de a jelenlegi ideiglenes rotimon látom, hogy nem passzolna a másik 2 kutyámhoz energiaszintben (míg ők gond nélkül lefutnak bringa mellett több km-t, a roti nem annyira energikus).

Malamut is nagyon tetszik, jól is mutatna egy kan a szuka huskym mellé, de valamiért szintén nem kéne.

2013. szept. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja, és a komondorral is így voltam régen, de minél több komondort megismerem, annál inkább rájövök, hogy ez az én kutyám. Úgyhogy már csak egy kertes ház kéne, sok idő és pénz, és jöhetne egy fehér baba:)
2013. szept. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
kangal
2013. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszenek a kuvaszok,kauk, kangal, anatóliai juhász.akita, de tudom, hogy soha nem lesz ilyen kutyám, mert nem bírnám megnevelni és egy ilyen típusú kutya, ha neveletlen akár életveszélyes is lehet, de vannak fajták amikeknek szimplán az etetését nem tudnám fizetni pl.:dog,ír farkas, masztiffok
2013. szept. 30. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!