Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a SZÁLKÁSSZŐ...

Mi a véleményetek a SZÁLKÁSSZŐRŰ (DRÓTSZŐRŰ) tacskóról?

Figyelt kérdés

Szerintem a szálkásszőrű tacsi teljesen más,mint a simaszőrűek...

Mi a véleményetek róla?



2013. szept. 30. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Szépek. :)

2013. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jellemben nem mások.

Kinézetre viszont jobban tetszenek a szálkások, a pofijuk is helyesebb.

2013. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az én tapasztalataim szerint jellemben is mások...De lehet,hogy te nem úgy látod.1:Köszi a képet,nagyon cuki!

Köszi a válaszokat,jöhetnek még!!:))

2013. okt. 1. 20:23
 4/10 anonim válasza:
Hát szerintem minden kutya egyéniség. :) Szerintem nincs két egyforma. Amúgy szerintem a szálkásszőrű is nagyon aranoys,meg a simaszőrű is. A szálkásszőrűt akkor ajánlom ,ha kint akarod tartani,mert annak hosszabb szőre van ,mint a sima szőrűnek.
2013. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,mi szoktunk vigyázni,egy szálkásra,meg nekünk is olyan lessz amúgy...Nektek van kutyátok?:))

Még várom a válaszokat!!:))

2013. okt. 2. 19:47
 6/10 anonim válasza:
nekem mindkettő van, egy törpe sima szőrű és egy szálkás normál méret. mindkettő elég erős egyéniség, némileg hasonlítanak is, de a szálkás nagyságrendekkel többet ás :) tehát ha kerted van, és azt akarod, hogy maradjon is, akkor inkább ne őt válaszd. mi imádjuk mindkettőt amúgy, de nekem majdnem mindegy csak kutya legyen, van még egy keverékem is :)
2013. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:))
2013. okt. 3. 17:30
 8/10 Allie D válasza:
Nekünk drótszőrű tacsink van :)) Imádjuk őt. A tacskók néha nagyon agresszívak(a mi kutyánk nem) és olyankor odakapnak morognak. Ja és ha szagot fognak akkor süketek. :) Tapasztalat :D De ölebnek is jó. Unokatesóm kutyatenyésztő, és drótszőrű tacsijai vannak :)
2013. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem is van (már) egy.:))) Ő törpe.(törpe drótszőrű tacsi)Kölyök még,szokott harapni,de nagyon aranyos.:))))))
2013. nov. 24. 12:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Hú, én nagyon szeretem a tacsikat :D Belvárosban lakom, itt sima meg drótszőrű is van sok, a drótszőrűek mind kedvesebbek XD De ez nevelés kérdése is lehet, egyébként meg mindegyik tacskó bűbájos, a hosszú szőrű is :)


Gratulálok a kutyushoz, sok boldog közös évet kívánok nektek! :)

2014. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!