Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a címe ennek a kutyás filmnek?

Mi a címe ennek a kutyás filmnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon régen láttam egy kutyás filmet filmet.

Leírnám a tartalmát:


Egy lány a barna kutyájával új városba költözik,és zenél.Akkor épp zenetanárként dolgozik.A szomszéd férfinak nagyon megtetszik a lány és el kezd rá hajtani.Viszont felbukkan a lány volt pasija és vissza akarja szerezni.A kutyus elszökik, és a szomszéd srác találja meg, de nem adja vissza a lánynak hanem inkább a házában vigyáz rá, és miközben "keresik" az elveszett kutyust egy re közelebb kerülnek egymáshoz.A végén már csak arra emlékszem, hogy egy előkelő bulin vannak ahol a szomszéd srác énekel, majd véletlenül kikotyogja hogy a kocsijában van a kutya, és jól összeveszik a lánnyal.A csaj el akar költözni de végül...meggondolja magát és a srác elviszi egy színpadra ahol a csellón játszik egyet.Összejönnek és Happy End. :)


Sajnálom hogy ilyen hosszúra sikeredett!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. szept. 30. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem nem igazán a kutyáról szól.Én nagyon sok kutyás filmet láttam,de ez nem igazán kutyás,mert van benne egy kutya.A Lessie,Beethowen na azok kutyás filmek.
2013. szept. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kutyás film csak a kutya egy cél eszköz, ami össze hozza őket. Ismerős de nekem sem ugrik be melyik film ez
2013. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tudom melyik filmre gondolsz én is láttam. Tényleg nem kutyás. Viszont a címére nem emlékszem :((
2013. okt. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

iigen most hogy mondjátok tényleg nem kutyás film akkor xd nem ő a főszereplő :P de a címe attól még jól jönne! :D

Köszönöm a válaszokat!

2013. okt. 1. 15:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Kutyába se veszlek!! :DD
2013. okt. 10. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!