Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kennelről? Tényleg szaporítók?

Figyelt kérdés

[link]

Tudom,hogy már megszűnt a tenyésztés (nem olyan rég) de azért kiváncsi lennék.:) Az egyik fórumon olvastam,hogy egy másik bolognese tenyésztő azt mondta erre a kennelre,hogy jobb lenne,ha abbahagyná a tenyésztést (konkrétan azt írta,hogy elletést) mert,hogy mi az,hogy nem meoes tk-t ad a kutyákhoz,átveri a vevőket mert ez a fajta tk amit ő ad nem ér semmit...Meg,hogy rondák a kutyái.Félreértés ne essék,nem ismerem a kennel tulajdonosát,még bolognese-m sincs,csak nekem a bemutatkozó alapján szimpatikus volt a kennel.Ti mit gondoltok?


2013. szept. 30. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt,jó kennel volt és az illető csinálja többed magával a bichon fajtamentést is.Volt konfliktusa magát tenyésztőnek valló,hosszúlábú bologneseket gyártó egyedekkel.Csak jót láttam tőle.
2013. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Quadral ***** válasza:
75%

Nem ismerem a kennelt, az eredményeket se böngészem most végig, és nem is az alapján nyilatkozom. Viszont a honlap minősége alapján elég gagyinak tűnik. Maga az egész amolyan kicsapongó.

Ami nekem még nagyon kész, hogy Mintijo El Pandilla nevű kannál az utolsó képen a kupák oda vannak photoshop-polva? Vagy csak túl késő van nekem ehhez? Mert ha igen, akkor számomra itt vesztette el végképp a hitelét.

2013. szept. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Hát nem tudom.

Elolvastam az adásvételi szerződését,elég korrekt,bár nem biztos,hogy ezt használta is,vagy be is tartotta.De jó pont,hogy van.


Fáradt vagyok tovább nem jutottam :D A képeket megnéztem a kutyákról,nekem egyik sem nagy durranás.

Vannak ennél borzalmasabb tenyésztők is.

2013. szept. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 22:52

Léteznek extrán megcsináltatott honlapok, amelyek mögött nincs semmi érték. Akit a honlap külseje vezet a választásban, az megérdemli.

2013. okt. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az olvasottak alapján korrekt tenyészetnek tűnik, bár nem mozgok otthonosan a fajta világában és nem is ismerem a kenneleket, ahogy mélyebben ezt sem.

Szerintem ez egy jó tenyészet volt, jó meglátással a dolgok felé.

2013. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!