Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak felsőléguti...

A kutyámnak felsőléguti gondja van náthás köhög nem tudom esetleg mandula gyulladás. Ihat hideg vizet?

Figyelt kérdés
Dokinàl volt kapott 3 szurit de ö se tudta megmondani mi a baja azon kivül hogy làzas volt de most màr javul jobb a kedve lement a làza de még néha öklendezve köhög. Az a kérdésem hogy adhatok e neki hideget. Kirakom neki langyosan de az a baj hogy egy idő utàn àtveszi a kinti hőmérsékletet. Köszönöm a vàlaszokat és bocsànat a helyesiràsért.
2013. okt. 1. 11:16
 1/4 Akiteki ***** válasza:

Milyen orvos az, aki nem tudja megmondani, mi baja van a kutyának? Akkor mire adott injekciót? Én nem nyugodnék ebbe bele, elvinném egy másik orvoshoz, aki nem intézi el ennyivel.

Szerintem ha ivott, vedd el a vizet és néhány óra múlva megint adj neki langyosat.

2013. okt. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen injekciókat kapott egyébként a kutyus? Azt mondta? Bár ha tippelnem kell, akkor egy gyulladáscsökkentő, valami vitamin, meg egy antibiotikum... Tablettákat sem adott nektek?

Ha pl holnapig nem lesz jól a kutya, akkor ha van rá lehetőségetek, menjetek el egy másik állatorvoshoz, aki rá tud jönni, mi a baja.

Ez is olyan furcsa nekem, nem tudja, hogy mi a baj? Akkor miért nem vett legalább vért?

Én is vigyáznék most a hideg vízzel, jobb lenne, ha gyakran tudnátok cserélni.

2013. okt. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mandula gyulladása lenne, azt észre kellett volna venni a dokinak is.Attól amúgy nem náthás egy kutya. Ahogyan írták, másik orvos kell, aki valóban kideríti, mi a baja.
2013. okt. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudod addig behozni a lakásba? Beteg kutyát kint tartani ebben a szmötyiben ...


A köhögésre nagyon jó a lándzsás útifű szirup (csak alkohol mentesset vegyél). És egykis langyos kamilla tea is sokat segít.

2013. okt. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!