Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos németjuhász kaphat...

4 hónapos németjuhász kaphat kacsa farhátat?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor forrázva elég vagy inkább főzve? Rizs mehet mellé?

2013. okt. 1. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én vadászkutyusom már 3 hónaposan is ette megfőzve, csak bordacsont, apró szilánkok ne legyenek benne. Én rizzsel szoktam, vagy répát/paprikát is főzök hozzá, cukkinit és brokkolit is szívesen eszi. Egyébként lehet kapni kölyökkutya darálékot (porcogót húst és bőrt darálnak össze), azt is imádja az enyém. :)
2013. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Forrázva és adhatsz rizst mellé. Legjobb nyersen lenne.

Nálam a 3 hetes kölykök ráncigálták már a farhátat nyersen. Persze, a te döntésed, hogy miként adod. Azt jegyezd meg azonban, a főtt csont, bármilyen állaté is, mindig keményebb és szilánkosabban törik, mint a nyers.

2013. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mehet forrázva is, de három napi fagyasztás után nyersen is.
2013. okt. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább nyersen add neki.
2013. okt. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. okt. 1. 17:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Farhátnál arra figyelj, ha túl sok a zsír ott hátul, meghajthatja a kicsi kutyát.
2013. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!