Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Máltai gazdik! (? )

Máltai gazdik! (? )

Figyelt kérdés

Mesélnétek egy picit a kutyusaitokról? Mennyire játékosak, mit szeretnek játszani, labdát, kergetőzést, rongyokat, csörgős-sípolóst? Gazdival együtti játékot, vagy inkább elrágcsálják a sípolóst egyedül?

Szeretnek sokat sétálni? Mit szeretnek a sétában, szaladgálni, egyedül szaglászni, vagy inkább a többi kutyussal játszani ismerkedni? Gyorsan elfáradnak, megunják, vagy ha lent maradtok velük, mondjuk szép időben, eljátszanak órákig is?

Bent a lakásban mit szoktak csinálni? Alszanak ha nem szóltok hozzájuk, vagy követnek, néznek, figyelnek? Ott szeretnek lenni ahol épp vagytok vagy elhúzódnak pihengetni? Ha éppen gazdis kedvük van, játszani hívnak titeket, vagy simit kérni, ölbe ülni?

Szóval mindenre kíváncsi vagyok, milyen velük az együttélés!

Persze tudom hogy minden kutyus egyedi de kiváncsi vagyok a tieitekre, a személyes tapasztalaitokra!


2013. okt. 1. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia nekem egy 4éves máltai szukám van, nem igazán aktív itthon inkább csak fekszik, alszik, persze sétálni imád, én az alomból alapból is egy nyugodtabb egyedet választottam, az enyémnek van egy plüss macskája, azt imádja, a másik nagy kedvencei a pattogós labdák,( de azzal csak felügyelet mellett játszhat), Mikor kicsi volt mindent imádott most inkább csak az előbb említett kettővel szokott. Az enyém, szeret sokat sétálni, ha elfárad lefekszik, és ha megyünk valahova, akkor felveszem, és ha úgy érzi h pihent akkor ficánkol h leakar menni és tovább akar sétálni, a lakásba, alszik fekszik, vagy nagy ritkán játszik, ha épp olyan kedve van akkor állandóan követ, a simit akar akkor oda jön és leül két lábra és pitizik vagy a kezemet kaparja, beleül/fekszik az ölünkbe, Én nagyon szeretem őt <3 ha bármilyen kérdésed van erről a fajtáról írj üzibe
2013. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!