Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyapanzióban tanítják is a...

Kutyapanzióban tanítják is a kutyusokat, ha szeretnénk esetleg? Karácsonykor szeretnénk elutazni, lehet hogy egy hétre. A tacskónkat vinnénk kutyapanzióba (szobakutya), decemberben lesz 7hónapos. Nem gond, hogy ennyi idősen hagynánk ott?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kérni foglalkozást is.Nem gond,hogy ennyi idősen ott hagyjátok egy hét nem a világ.

A panzióban általában olyan dolgoznak akik értenek a kutyákhoz,illetve kutyakiképzést is tanulnak.


Ismerősöm példáúl eleinte nagyon engedékeny volt a kutyájával és felszokott a kanapéra.1,5 hétre el kellett utazniunk külföldre,panzióba adták a kutyát akkor 1 év körüli volt.A 1,5 hét alatt a kutyát leszoktatták a kanapéra felmenéstől illetve más rosszabb szokásairól.Otthon is szépen viselkedett.

Vhol pedig lehet külön kérni,hogy vigyék kutyasuliba viszont akkor többe is kerül.

2013. okt. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben.Azt gondoltam hogy akkor drágább lenne,ha szeretném a taníttatást is :) És úgy az étkeztetés jó,ha mi visszük a tápot igaz ?
2013. okt. 2. 14:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Panziótól függ, mi ott a szokás. Étkeztetésben és tanításban is.

Amúgy 1 hét alatt sokat ne várj a nevelésében.Lehet, hogy a világot 7 nap alatt teremtették, de a kutyánál ez nem működik.:))

2013. okt. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó értem,nekem csak az a lényeg butább ne legyen :) Mert pl ha gyerekekkel van,és játszanak vele,akkor teljesen meghülyül :)
2013. okt. 2. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az étkeztetés meg lehet kérdezni,mert van többféle táp amit adnak a kutyáknak.Én ilyen helyzetben inkább vinnék,mert ugye fokozatos átállás kell két táp között és nem lenne szerencsés,ha végig hasmenése lenne. Szóval tápot vigyetek vagy beszéljétek meg.

2013. okt. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ,ki panzióztatja.Vannak kiképzők is,de egy átlag panziós nem ért a viselkedési problémák kezeléséhez.Különben sem ér sokat,ha más képzi ki a kutyát,mellé a gazdi oktatása is elengedhetetlen.Ráadásul egy hét alatt nem lesz retardált a kutya.
2013. okt. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!