Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 2 éves Shar-pei...

Van egy 2 éves Shar-pei kutyusom. Eddig nagyon szép és egészséges volt. De most a megszokott duci, húsos pofija, beesett lett, mintha megnyúlt volna az orra. Valaki találkozott már ilyen problémával?

Figyelt kérdés

2013. okt. 2. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem egy éves a shar pei kutyám, és azt vettem észre, hogy nagyon hamar meglátszik rajta 1-2 kiló változás is. Van amikor éppen hiszti van és 3-4 napig nem hajlandó megenni a tápot és lemegy egy kis husi a csípője egyből szebb lesz és a szeme is, mert nem lóg le annyira a bőr.

Arra is gondolok, hogy esetleg van benne más fajta is és most jönnek ki a jegyei a keveréknek? Nem értek hozzá annyira, lehet hogy ez két éves korában már nem is lehetséges. Étvágya rendben van?

2013. okt. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy fajtiszta, az nem lehet probléma. Az étvágyát illetve, lehet most a hideg miatt picit kevesebbet eszik. De nagyon sokat szaladgál, játszik a másik kutyánkkal.

Azt viszont ma vettem észre, hogy van az orrán egy kis dudor, ami puha. Eddig is ráncos volt a pofija is,de most sokkal több lett a ránc az arcán, csak nem olyan húsos. Nem tudom mi lehet az oka ennek a változásnak.

2013. okt. 3. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!