Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez szerintetek komoly?

Ez szerintetek komoly?

Figyelt kérdés

Megdöbbenve olvastam:

[link]



2013. okt. 2. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Komoly..megnevelés helyett egyszerűbb elajándékozni. A mi öreg kutyánk is csak 6 évesen lett lakásba szoktatva és meg lehetett nevelni. De három év után megválni egy kutyától.. :S
2013. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet komoly :S sajnálom a kutyust, remélem jobb kezekbe kerül
2013. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

És még van képe odaírni, hogy szeretett kutyája... szép kis szeretet:S

Sajnos a pincserekkel (is) sokan esnek abba a csapdába, hogy 'jajjdecuki, kell ilyen', aztán meg elfelejtik megnevelni, lemozgatni és csak néznek, hogy szétkapja a lakást, jelölget, stb. Pedig remek kis kutyák.

2013. okt. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

''természeténél fogva''

Legalább valami kutyás ismerőse felnyithatta volna a szemét.

2013. okt. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy "percenként vizel mindenhova", semmiképp se normális, még a neveletlenségre se lehet kenni. Lehet, hogy van valami eü gondja, képtelen tartani a vizeletet, mert percenként kb. akkor vizelhet valaki, ha semmit nem tart bent a hólyagja, hanem azonnal jön ki amit kiválasztott a veséje.

Plusz, én nem tudok olyan kutyát, aki a saját területét össze-vissza pisili, max a határait jelöli meg. Még a menhelyi kutyák is igyekeznek a ketrec másik végébe pisilni.

2013. okt. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a szomszéd kutyája mikor hozzájuk került, állandóan összepisilte magát ha hozzáértem annyira beizgult. lehet egyáltalán nem törődtek ezzel a szeretett kutyával, aki pedig igényelte volna.

ha beteg azt is kezelni kell. ha pedig nem lehet, akkor pedig pelenka. nekem nem jutna eszembe elajándékozni még így sem, de hát láttam már ennél furcsábbat is.

2013. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!