Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Toy vagy teacup uszkár? Mik a...

Toy vagy teacup uszkár? Mik a tapasztalatok a fajta terén?

Figyelt kérdés
A lehető legkisebbet szeretném, és beleszerettem ebbe a fajtába. Jellemben milyen kutyusok? Kertes házunk van, sokat foglalkoznék vele kint-bent, de persze a házban lenne. Mik a tapasztalatok?:) Előre is köszi
2013. okt. 2. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
én inkább egy egészséges kutyára szavaznék, nem egy szaporított izére...
2013. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

nekem törpe uszim van és hát persze elfogult vagyok, de imádnivaló. Most már idős (13 éves), de még mindig játékos és az esze is úgy vág mint kicsi korában. Nagyon könnyen nevelhető és nem túlzok, de soha semmit nem rágott vagy kapart szét. Szinte pillanatok alatt megtanulja a parancsokat és borzasztó embercentrikus. A szőre előnyeit gondolom ismered (ami egyben hátrány is a nyírás miatt), ezenkívül még kutyaviszonylatban igen hosszú életű fajta.

A szobatisztaságot kb. egy hét alatt megszokta, más kutyákkal kicsinek nagyon jól kijött (mostmár nyilván nem, elviseli, megszagolja de már nem játszik velük).

Nagyon sok örömöt fogod lelni benne ha ezt a fajtát választod!

Összefoglalva: könnyen tanítható, antiallergén, játékos pajtást kapsz hosszú-hosszú évekig!

2013. okt. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kettes vagyok

Visszatérve, az egészségével sem volt túl sok gond, nálunk a fogkövesedés szinte állandó probléma (természetesen le van szedetve időközönként), ezért javaslom, hogy még kicsinek szoktasd a fogmosáshoz.

Ja és szinte bármit megeszik, még a tökfőzeléket is. :D (még mielőtt letámadnak, nem konyhai maradékon él)

2013. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:) És toy vagy teacup uszkár tenyészetet hol találok Magyarországon?
2013. okt. 2. 22:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem tudom. De Google biztos segít. :)
2013. okt. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Keresem keresem, de sehol semmi :(
2013. okt. 2. 22:15
 7/13 sippara ***** válasza:
91%
Teacup uszkár??? Mi lesz a következő? Tűfok uszkár? El nem tudom képzelni, milyen gyermekkori trauma, vagy mentális defektus sarkallja az embereket arra, hogy életképtelen állatok születését támogassák :(
2013. okt. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A Kammillakerti kerti kennelt ajánlom,havanese mellett toy uszkárt is tenyésztenek,szépek,egészségesek a kutyáik.:)

Viszont teacup-ot semmiképpen se!!!Ez egy idióta amerikai hóbort,hogy mindenből a legkisebbett,mert az olyan 'cuki' aztán jó,ha 2 évig elélnek az ilyen példányok.A toy uszi szerintem elég kicsi.:)

2013. okt. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Akiteki ***** válasza:
91%
Nincs olyan fajta, hogy teacup uszkár. Nyomorított életképtelen szerencsétlen kutyákat neveznek el így.
2013. okt. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A toy uszkár a legkisebb, de már az is túl pici. A közép uszkár a normális méret, de ha már uszkár, akkor én inkább az óriásra szavaznék.
2013. okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!