Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen húst adhatok nyerse a...

Milyen húst adhatok nyerse a kutyámnak?

Figyelt kérdés
8 hónapos német juhásznak lenne. Ma megyek húsboltba és vennék neki de milyent ?
2013. okt. 3. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vaddisznón, és disznón kívűl minden mehet nyersen.
2013. okt. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármilyet lehet, de vadisznót és sertést hús nem szabad!
2013. okt. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és ahogyan megveszem a boltban tiszt nyersen oda adhatom a kutyának ?
2013. okt. 3. 15:31
 4/7 anonim ***** válasza:
mi le szoktuk fagyasztani legalább 3 napra, hogy elpusztuljanak az esetleges bacik, utána adjuk oda
2013. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, ha a saját hentesemnél veszem akkor egyből oda adom nekik. Ha állatosnál akkor meg fagyasztva veszem, vagy ha nem akkor azt egy hétig fagyasztom nekik. De ha arra vagy kiváncsi nem szoktam forrázni, max megmosom. Nállam semmi mást nem kapnak mér egy idejecsak nyers húst. Mivel sokat veszek egyszerre, igy értelemszerűen fagysztom is. Ha nyersen akarsz etetni, ne felejtsd el a rendszeres féreghajäst 3 havonta.
2013. okt. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5 ös és te milyen hússal etetsz ?
2013. okt. 3. 17:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Őz-szarvas nyesi, marha szív, tüdő, belsőség, birka szív, belsőség, egész nyúl, nyúl gerins, kacsa farhát, nyak, szív, pucolatlan zuza, a jövő héten pedig veszek egy kecskét az is az övéké lesz.

Gondoltam akkor azt is írom melyík részeit adom:-)

2013. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!