Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti kutyakaksira sima nejlon...

Ti kutyakaksira sima nejlon zacsit vagy direkt kutyapiszok zacskót használtok/vesztek?

Figyelt kérdés
Én nejlon zacskót veszek,mert van egy kisbolt nálunk 100 db zacsi 150 ft :)
2013. okt. 3. 15:57
1 2 3
 11/22 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Hát van :D

Miért drágák??? Azért, mert a gyerek/kutya cuccok azok...mert a "hülye" anyuci-apuci-nagyi-gazdi úgyis megveszi...

2013. okt. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Sima nejlonba szedjük. Egyik ismerősöm azt mondja, azért vesz kutyakaksis zacsit, mert az fekete és diszkrétebb.
2013. okt. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Sima zacsi, 100 db 299, mert nagyot veszek és vastagat. Jártam már úgy a vékonyabbal, h kiszakadt és tiszta sz-ar lett az ujjam :D
2013. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 sippara ***** válasza:
100%
Általában sima uzsis zacskót használok (szintén 100 db 120-150 forint), de néha a legmeglepőbb helyekről (fél éve nem használt kabát elfelejtett belső zsebe :D) még előkerülnek jó kis vastag webkutyás zacskók - gondolom, a petissimos is ilyen -, na, az az igazi :D fekete is, vastag is, "kézre illik", csak egy baj van vele, sehol nem látok hasonlót :D
2013. okt. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Én puszta kézzel szedem.
2013. okt. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A zöldséges, kenyeres szatyrokkal én is jártam már úgy,hogy itt ott picike kis lyuk :D
2013. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Nekem is szakadt már ki,hát eléggé kellemetlen volt :D:D

Jó,hogy a park mellett sétáltunk,mert van a parkban egy kút és ott le tudtam mosni a kezemet.Persze itthon szappanos vizzel is megmostam.


Mondjuk a fekete zacsi azért jobb,mert legalább nem látni a tartalmát.

Mondjuk régen amikor tápoztunk az egyik táphoz ilyen fekete kutyakakis zacsi volt az ajándék.Használatba is vettük.Felszedem a kaksit becsomagolom vinném a kukához amikor megszólítanak mi van a zacskóban,mondom kutyakaki mi más :D:D

2013. okt. 3. 19:11
 18/22 anonim ***** válasza:
Uzsi zacsit veszek,mert az még eléggé bírja a strapát és olcsóbb.
2013. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

"fény évente egyszer sétáltatott panelból,"


Az távolság! :)


Én mindig amit találok, de külön nem veszek.


Miért ilyen drágák? Mert megveszik.

Egy tenisz labda kerül X forintba, míg egy kutya tappancsos tenisz labda 3-szor annyiba.


Egy tál (ami ugyancsak NEM felborulós) kerül 300 Ft-ba, egy olyan ami kutyatál címszó alatt van már 1200 Ft.


És így tovább.

2013. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Maxitabi ***** válasza:

Mi is normál zsemlés-gyümis stb zacsit használunk,az csak úgy "terem",venni nem kell.. (és látszik az állaga..)

Amúgy elvileg az igazi kutyazacsi spéci anyag - legalábbis Ausztriában és Svájcban(ahol a parkoknál,városban ingyen automaták vannak)- veszélyes hulladéknak számít a kutyakaki - de lebomló zacsi(épp itt van nálam egy,érdekes a tapintása-rajta van egy nagy kutyafej,ábra a gyengébbeknek-képregény,hogy fogja meg zacsin át a lényeget és utána csomózza meg;nem átlátszó szürkészöld, hosszúkás), vagy papír van kitéve.

2013. okt. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!