Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki eteti kedvencét (kutya)...

Ki eteti kedvencét (kutya) Acana táppal, és miért pont azzal? Meg van elégedve vele?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 kutyámat etettem azzal.Az egyik irtó büdös lett tőle és folyamatosan pukizott.Így váltottunk.


A másik nagyon jól nézett ki tőle és szerette is nagyon,remek kondiba volt.Csak sajnos már anyagilag nem fér bele.Amúgy még mindig etetnék azzal!

2013. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én etettem vele, de nem volt jó, folyamatosan ment tőle a hasa, így váltottunk pár hét után.
2013. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én etettem vele, jó is lett volna de az összes kutyám csontsoványra fogyott, pedig sokkal többet adtam mint ami rá van írva, hát még több az már nagyob drága lett volna. Így váltottam egy kicsit olcsóbb középkategóriásra és az bevált.
2013. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát én most vettem eg 13,5 kg-set, és meghízott tőle a széklete jó.... nemtudom mit rendeljek tovább, acanát e, vagy próbáljam az Orijent?
2013. okt. 3. 20:44
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha bevált akkor ne vegyél másikat! A kutyának nincs szüksége a változatosságra, sőt nem is tesz jót neki.
2013. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

meghízott??


Akkor annyi a probléma,hogy sokat adtál belőle.A kutya meg nagyon jól hasznosítja az Acanát. Szerintem ne válts,ha amúgy minden rendben,csak egyszerűen kapjon kevesebbet.Legalább tovább tart :D

2013. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát többet adtam igen, de viszont éhes. Keveslem nagyon amit eszik..... Nemértem az emésztőrendszerüket :) akkor vegyek Acanát továbbra is, de az már mindegy milyet? Vehetek más fajtát is? Vagy ugyanazt? :)
2013. okt. 3. 21:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát azért bármilyet ne vegyél neki, hanem olyat ami a korának megfelelő. Ha azon belül többféle ízesítés van, akkor az mehet. Vagy ha allergiás, akkor sem mindegy, hogy mit eszik.
2013. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
azt nemtudom, hogy allergás e, de nem bír mindent a gyomra. Lehet azért is, mert nem fokozatosan váltogattam a tápot, hanem két havonta másat kapott állandóan :( De most már sokat olvastam róla, és szeretném neki a legjobbat, ezért vettem neki az acanát is, mivel az jó táp :) Az Orijen egy kicsit drága, de sztem az Acana jó :)
2013. okt. 3. 21:15
 10/13 anonim ***** válasza:
Én Acanával etetek,ezt ajánlotta a tenyésztőnk és nekünk bevált.:) Próbáltuk az Orijent és a Brit Care-t is,de ezektől sok lett a végtermék.Minden kutyának más válik be.:) Én ízesítést szoktam cserélgetni,ott nincs olyan nagy eltérés.:)
2013. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!