Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a tápokról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nemrég bukkantam rá ezekre a tápokra, viszont nem tudom, milyen minőségűek, az áruk annyira nem vészes. Ti melyiket választanátok?



2013. okt. 3. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek nagyon jó minőségűek. Az első nekem szimpatikusabb, nincs benne annyi különböző összetevő, mint a másikban. Ha érzékenyebb a kutya gyomra, emésztése, én inkább azt választanám. Ugyanakkor a másik vsz. táplálóbb lehet, több benne a szénhidrát, picivel a zsír is. Ha nagyon aktív és/vagy kinti kutyáról van szó, akkor viszont lehet azt venném.


Amúgy ezek hasonlítanak a Fressnapfban kapható Real Nature tápokra. Azoknak is tök jó az összetétele és hidegen sajtolt tápok, annyi, hogy kicsit furák a tápszemek. Pici, hosszúkás, préselt hengerekre hasonlítanak és nem vesz fel annyi vizet, mint egy hagyományos kutyatáp (én ráöntök a száraztápra egy kis vizet), illetve nem olyan "szaftosak". Az én kutyám mindenevő, egyáltalán nem finnyás, de ezt az egy típust valahogy annyira nem ette szívesen...Ezért sem vettem neki többet, pedig összetételre nekem nagyon tetszenek. Ugyanakkor a nővérem kutyája imádta és pillanatok alatt megette. Szóval kutyafüggő is. Szerintem első körben próbálj ki egy kisebb kiszerelést, és ha bevált, vegyél neki nagyobb zsákkal. A legjobb tápoknál is előfordulhat, hogy a kutya valamiért nem tolerálja jól, hasmenése lesz stb.

2013. okt. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen a válaszod :) elsőnek akkor kis kiszerelésben megrendelem, majd látjuk mennyire jön be.
2013. okt. 4. 11:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha veszel, majd megírod, hogy milyen és, hogy bevált-e nektek?
2013. okt. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, majd megírom :) Viszont még van 7-8 kg az előző tápból még annak el kell fogynia. Még nem mostanában fogok rendelni, ezért is nézelődök, hogy melyik lenne a legjobb ár/érték arányban. De már nagyon sok tápot kipróbáltunk többek között az Acanát, Taste of the wildet, Britet stb... de egyik sem volt jó, vagy ment a hasa tőlük, vagy iszonyú sokat kakilt tőle.
2013. okt. 6. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én adtam nekik mindkettőt. A Markus Mühle annyiban jobb volt, hogy egyrészt olcsóbb, másrészt puhább, kézzel is össze lehet törni, ha a kutya a kisebb szemet részesíti előnyben. Én csak azért hagytam abba az adását, mert csirkeallergiás lett a kutyusom. Egyébként sajnálom, mert ezt a tápot szerette a legjobban. Egyébként bármelyiket tudom ajánlani.
2013. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a válaszod :)
2013. okt. 7. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!