Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tuzeles utan normalis ez?

Tuzeles utan normalis ez?

Figyelt kérdés
Kutyam 9 honapos most,ket hete vegetert a tuzelese,megis ha vakargatom a farkanal hatul,bepucsit es simul,mint a macskak szoktak.A cicijei kcsit logosabbak lettek,months nottek volna,bar az egesz kutya nott most kicsit.

2013. okt. 5. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyam ivartalanitva van,mégis pucsit ha ott vakarom meg.Nem ártana ha ivarzalanitanad.
2013. okt. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom,mert felek,hogy bepisilos lesz.
2013. okt. 7. 07:12
 3/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Miért lenne bepisilős ha ivartalanítva van??? Ilyennel még soha nem találkoztam....... Amúgy lehet hogy vemhes...vagy még mindíg tüzel...a tüzelés nem ér véget a vérzés megszűnésével....
2013. okt. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert szukak ivartalanitasakor eleg gyakori szovodmeny a vizeletcsopoges,ha nem is rogton utana,de idosebbkorban jelentkezik.En tobb ilyen kutyust ismerek.Nem terhes,ugyanis nincs kitol,24 oraban velunk van,a vigyazas megoldott.Csak az gyanus,hogy pucsitgat.
2013. okt. 7. 11:39
 5/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Több 100 kutyát ivartalanítottam, és nem tapasztaltam náluk ilyesmit. Szerintem ha normális orvos végzi, nem lesz gond... sokkal több probléma lép fel egy ivaros kutyával, mint egy ivartalanítottal: ivarszervi, emlő daganatok, méhgyulladás, hüvelygyulladás, nemi betegség, stb...
2013. okt. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Imola Ágnes, te állatorvos vagy?:o :D
2013. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!