Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez beválhat most is?

Ez beválhat most is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal a problémával állok szemben, igy a hideg közeledtével, hogy a két kinn tartott kutyám (pointer, tacskó) folyton szétszedi az alájuk rakott pokrócot, vagy takarót és szedhetem össze darabokban minden nap, mert valaminek muszáj alattuk lennie. Természetesen este megtűrik maguk alatt a kutyaólban, mert fáznának, de nappal ügyesen szétkapják. Nyáron azt eszeltem ki, hogy szénát rakok alájuk (mégsem lehetnek a csupasz fán), ami be is vált. Nem tudják, vagy nem akarják széthordani az udvarban. Mellesleg nagyon puha is, ha már párszor aludt benne. Szóval, arra lennék kiváncsi, télen be válhat-e ugyanez a módszer több szénával.



2013. okt. 6. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem beválhat,de tegyél a széna alá takarót,hátha úgy nem szedik szét.Ha szétszedik,marad a sima széna. :)

/Hozzáteszem,hogy még nem próbáltam,úgyh nem tudom mennyire melegítene nekik a széna/

2013. okt. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szénát tegyél, és nem kell takaró, és keverhetsz bele diófalevelet, ez távoltartja az élősködőket.
2013. okt. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vagyis szalmát, ne szénát.
2013. okt. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szalmát tegyél, a széna a lovak takarmánya és drágább is
2013. okt. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is szalmát használok télen. Vettem egy kockabálát a három kutyának egy télre simán elég. Nagyon jól szigetel, meleg, kényelmes:-)

A diófa levél ötlet is remek, én is rakok be nekik.

2013. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, már hoztam is szalmát és beszerzek egy-két diófa levelet is, mert télen sok a potyavendég a kutyaólakban.
2013. okt. 6. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!