Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1,5 eves kutyat meg meg lehet...

1,5 eves kutyat meg meg lehet tanitani a behivasra?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ismeri azt a parancsot, hogy "gyere ide"??? Természetesen, meg lehet tanítani neki. Mint az ültetést vagy a fektetést is.
2013. okt. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ismerni ismeri de nem mindig fogad szot ezert most kemenyebben meg akarom tanitani neki es azt akartam kerdezni hogy sokkal nehezebb mar ilyenkor megtanitani?
2013. okt. 6. 08:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Én meg azért kérdeztem rá, mert ha ismeri a parancsot, akkor azon már nincs mit tanítani. Azt kell elérni, hogy feltétel nélkül végre is hajtsa, ez viszont már tekintély kérdése. Tehát arra kellene rágyúrni, hogy ne vegyen hülyére téged és azt csinálja, amit mondassz! Ez a nehéz és összetett dolog, nem a tanítás része. Rengeteg leírást találhatsz a neten "hogyan legyek falkavezér" témában, de ha igazán hatékony segítséget szeretnél, akkor menj el egy gazdiképző kutyaiskolába, ahol a kutya helyett inkább téged tanítanak!
2013. okt. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!