Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek ehhez hasonló...

Van valakinek ehhez hasonló tapasztalata? Szerintetek mit tudnék vele tenni?

Figyelt kérdés
Nekem olyan problémám lenne, hogy egy 2 éves palotapincsim van aki elég morgos. Körülbelül 1 éves koráig semmi baj nem volt az idegen emberekkel, viszont mostanában mindenkit megugat, mindenkinek neki akar menni. Van úgy, hogy a legjobb barátnőmet megakarja harapni. Olvastam már 1-2 oldalon, hogy a palotapincsik ilyenek, de az enyém már szerintem sokkal durvább. Már teljesen kétségbeesett vagyok, hogy mit tegyek vele, hogy ne akarjon minden embernek ( aki megakarja szeretgetni) neki menni. Van valakinek ehhez hasonló tapasztalata? Szerintetek mit tudnék vele tenni?
2013. okt. 6. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
megneveled, lehetőleg egy szakértő segítségével kutyaiskolában
2013. okt. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy minden másban hallgat rám csak ebben nem , és azért írtam, hogy hátha van e valakinek ilyenben tapasztalata, és nem kell egyből elmennem kutya iskolába.

Számomra azért értetlen mert minden másban csak egyszer kell szólnom és már is figyel rám és hallgat rám.

2013. okt. 6. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ezt a viselkedését nem jól reagálod le.
2013. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből kutyiskolába menned, csak ha nem tudod egyedül megoldani a problémát. A rossz hűtőszekrényhez is csak akkor kell szerelőt hívod, ha nem tudod magad megjavítani.
2013. okt. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, épp ezért gondoltam, hogy ide írok.. vagy, hogy egyáltalán ez normális -e egy pincsinél vagy sem.. vagy más pincsik , hogy reagálnak az idegenekre.
2013. okt. 7. 10:04
 6/6 anonim ***** válasza:

mivel te egyedül képtelen vagy letiltani erről a viselkedésről ,pontosan erre találták ki a kutyaiskolát:)

sajnos később rá fogsz jönni,hogy a kutyád tojik a fejedre,és a szerinted "" mert minden másban csak egyszer kell szólnom és már is figyel rám és hallgat rám """ hamar ki fog derülni ,hogy NEM IGAZÁN VAN ÍGY :)

2013. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!