Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire vált be nektek a Get...

Mennyire vált be nektek a Get Off elszoktató spray?

Figyelt kérdés
A kutyám állandóan rágja a bútort,és van egy kedvenc helye,ahova oda pisil.Próbáltam már mindenféle vegyszert,hogy ne érezze,hogy már máskor is pisilt oda,de előszeretettel folytatja.Még kölyök kutya,de nem szeretném,hogy ez így maradjon.
2013. okt. 6. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem semennyire, ugyanúgy rágott tovább mindent vidáman amit befújtam. Csak kidobtam egy csomó pénzt az ablakon. Nekem az őrölt feketebors vált be. Azzal beszórok valamit a közelébe sem megy, persze nem minden felületen alkalmazható.
2013. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :( hát sajnálom...Igen,az őrölt fekete borsot nem szórhatom a vanilia színű szőnyegre :D
2013. okt. 6. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Mevelés és szobatisztaság szóba se jöhetne?
2013. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kérdésre nem kérdéssel kell válaszolni.de szóba jöhetne,de addigis szeretném,ha épségben maradnának a bútorok.
2013. okt. 15. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!