Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem a Tescoban csirkenyakat...

Vettem a Tescoban csirkenyakat. Odaadhatom neki nyersen?

Figyelt kérdés
Hallottam,hogy a tescos húsoknak nem épp a legjobbak a higéniai körülményei.Még sose adtam a kutyámnak (4kg-os bolognese) nyersen húst/csontot.Oda merjem neki ezt adni,vagy jobb,ha megfőzöm?
2013. okt. 6. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Főzni nem kell,ha félsz tőle inkább tedd be a fagyasztóba holnapig.Utána mehet nyersen.De előbb olvaszd ki:D
2013. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok helyen írják, hogy nem ajánlatos főzni nekik ezeket a csontokat, mert úgy megváltozik a szerkezetük, ami nagyobb eséjjel árt a kutyának.

Én adok az enyémnek csirkenyakat néha, nyersen.

Egyet, vagy kettőt. Van, hogy egyben lenyeli, ritkább hogy megrágja. Nagyon szereti.

Ha nem nagyon bénán eszi meg, nem fog felragadni fogára sem.


Abból kiindulva, séta közben, ha szabadon van, néha miket vesz a szájába (és én ki belőle) nem aggódom hogy esetleg nem lenne elég higiénikus neki a nyers nyak. :D

2013. okt. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mehet nyersen, én két bichont etetek nyersen,nyakat és szívet kapnak nyersen imádják :D .BARF etetésnek is utána nézhetsz :)

Én sparba veszem mostanság a nyakat és a szívet jó árban van.Elvileg 4-5 napig érdemes fagyasztani,de van amikor frissen veszem az nap meg is kapják.Semmi bajuk nincs :)

2013. okt. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!