Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának almás rizs?

Kutyának almás rizs?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami kis őszi vitaminos "édességet" a kutyának, arra gondoltam, hogy párolt almából és főtt rizsből készítenék neki gyümölcsrizst. (Természetesen almából a magházat kiszedem, héját lehámozom.) Szerintetek ehet ilyet? Rakhatok rá pár csepp mézet?
2013. okt. 6. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ehet ilyet, mézet is rakhatsz rá de csak nagyon keveset.
2013. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megeszi akkor igen.Az én kutyámnak nincs az a pénz ,hogy ezt megegye szerintem.:S
2013. okt. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, adhatsz nyugodtan. A méz nagyon jó májvédőnek is.
2013. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én banános, joghurtos túrót szoktam nekik adni. Az egyik falja, másik annyira nem.
2013. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, ment a zöld kéz. :) Utolsó: tejfölös túró nálunk is nagy kedvenc, bár banánnal még nem próbáltam. :)
2013. okt. 6. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
A banán nagyon jó kálium forrás, magában az enyémek sem eszik meg de kefirrel, túróval igen.
2013. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3as, 4es vagyok.


Az enyémek magában is megeszik a banánt, meg az almát is. Ezekből is az egyik imádja, a másik megeszegeti :) De most a dió megy nagyon, azt szedik és eszik a kertből, meg a szilvát, ami lehullott :)

2013. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!