Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hónapos border collie-t...

6 hónapos border collie-t össze lehet szoktatni lakásban tartott nyúllal?

Figyelt kérdés

2013. okt. 6. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé kétesélyes a dolog. Nekünk 6 éves mudink és degunk van. A mudinak a fején ugrálhat a degu, de közben sír, remeg, annyira szeretné elkapni. Szerintem ha egy pillanatra otthagynánk őket, annyi lenne a degunak.
2013. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel terelőkutya, jó eséllyel nem bántaná, legalábbis az enyém jószágnak tekinti, szépen lefekszik és nézi mit csinál. Össze lehet. Olyan 4 hónaposan kezdtem el őket összeszoktatni.
2013. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csak a kutyán múlik a dolog, az én kutyám (bullmasztiff) pl. nem bántaná a nyulamat, sőt folyton játékra hívja. A nyulam viszont fél tőle ill. ha a nyulam "szobájában" történik mindez, akkor még a területét is védi a kutyámtól.
2013. okt. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na igen. Nálunk is öreg kutya mellé került kisnyúl, a kutyám nem bántaná, játszana vele, de a nyúl retteg tőle. Bár néha megindul felé hátulról, de ha megfordul, megint szalad.
2013. okt. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!