Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám csak fekszik (? )

Cannibal kérdése:

A kutyám csak fekszik (? )

Figyelt kérdés
Hali.Tegnap mentettem ki 1 romos házból 1 kis kóbor kutyust aki alig tudott lábraállni mert olyan vékony volt....gondolom életébe nem látott ételt.Megfürdettem a tegnap és ugy döntöttem megtartom . Lényegre térve lehet valami baja?eGÉSZ NAP NAGGYÁBÓL CSAK FEKSZIK és ül.Bocs CapsLock. Lehet hogy azért mert még kicsi?

2013. okt. 7. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mennyit evett?
2013. okt. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

1. Vidd el állatorvoshoz, ez az első és legfontosabb!

2. Ha nagyon ki van éhezve akkor nyilván gyenge, ezért nem tud/akar szaladgálni, takarékra kapcsolta magát. Legyen egy jó meleg helye ahova bevackolhatja magát, és szánj pénzt az etetésére, amíg ilyen vékony főleg! Minőségi tápot kapjon, az Acana lenne a legjobb legalább amíg helyre jön, utána meg jöhet az olcsóbb kategória ha nem bírod anyagilag.

3. Nagyon rendes dolog tőled hogy befogadtad, sok örömet hozzá! :)

2013. okt. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Viddcel orvoshoz, lehet hogy folyadék pótlásra is szüksége van. Ha nagyon le van gyengülve etetni is csak nagyon óvatosan szabad nehogy túlterhelje e gyomrát. Egy orvos jobban tudna ebben segíteni mint mi így látatlanúl. Lehet, sőt biztos hogy féreghajtóra is szüksége lenne de egy legyyengűlt kutyusnak azt is csak óvatosan lehet adni.
2013. okt. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es egy legyengült kutyusnak nem ajánlott kapásból erőss tápot adni, mert negyon megnyomja ami akár csont deformitást is okozhat. Egy normál közép katagóriás táp, de még inkább főzés az ideális neki.
2013. okt. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ha nem vettem volna el elpusztult volna mert be volt ragadva :)
2013. okt. 7. 17:47
 6/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, bocsi akkor ezt rosszul gondoltam! Azt hittem a magas fehérje kell neki, de közben utánagondolva tényleg sok lenne így elsőre a gyenge gyomrának.

ÁLLATORVOS! Ő mindenben tud tanácsot adni.

2013. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond:-) Sokan gondoljäk úgy hogy egy legyengült szervezetnek erősítő kaja kell, ami igaz is de a lgfontosabb hogy ne terheljük túl. Sok gondot okzhat, gyomor problémákat is. Ezért jó a rizs, csirke, némi zöldség főzve a kezdeti időkben.
2013. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Naponta többször nagyon keveset kell neki enni adni.

Vidd el orvoshoz,féreghajtani sem ártana,a lényeg a doki mindent elmond,de ha nagyon vékony akkor különleges kajára van szüksége amit majd a doki össze állít.

Valószínűleg nagyon gyenge azért csak fekszik,lehet meg is sérült.

2013. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Vajon télen meg fog fagyni a kutyaházban?
2013. okt. 7. 17:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha rendesen van szigetelve és almolva a ház,ki fogja bírni.
2013. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!