Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha írok egy levelet a "gazdákn...

Ha írok egy levelet a "gazdáknak", amiben összefoglalom, hogy fel fogom őket jelenteni, ha nem tesznek eleget az "Az állatok védelméről és kíméletéről" szóló törvénynek, szerintetek változik a helyzet, vagy tényleg meg kell tegyem?

Figyelt kérdés
Egy nagyobb méretű kutya van kb 2-3 méteres láncra verve, alig tud mozogni, sosem engedik el.
2013. okt. 7. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én először szép szóval próbálnám, ha nincs eredmény akkor írhatod ezt vagy szólsz az állatvédőknek.
2013. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tipikus parasztok, akiknek csak kerti kellék az állat, nem is tudom minek tartják.. ezekkel szót érteni? ugyan.
2013. okt. 7. 20:31
 3/13 anonim ***** válasza:
Éppen ezért vagy névtelen levelet küldenék,vagy a jegyzőnél bejelenteném,vagy állatvédő szervezettel venném fel a kapcsolatot.De előtte csinálnák egy rakás fotót.
2013. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 zsiroka válasza:
76%
Én egyből az állatvédőknek,mert ha tudják pl hol laksz,és később bírság,ilyesmi lesz belőle még bajod is lehet.Én egyszer írtam sajnos ilyen levelet,és fogták szélnek eresztették a kutyát:-(Nem tudtam segíteni,bár ott megkötve nem volt,"csak" telephelyet őrzött ahova csak néha jártak,de enni-inni akkor sem kapott.Remélem jobb sorsa lesz a kutyusnak és meg tidod menteni.(bocs az elírásokért telóról írok)
2013. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Legalább megpróbálhatnád, NORMÁLIS hangnemben.
2013. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem fogom megpróbálni, az ilyen emberek szívtelen dögök, annyit sem érdemelnek,hogy leköpjem őket.
2013. okt. 7. 20:40
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy elképzelem , nem menne a normális hangnem.

Ilyen emberek, akik láncon tartják a kutyát és vlsz sok alkohol elfogy a háztartásukban, max annyit mondanának, hogy ha még egyszer belepofázol abba, mit csinálnak, hátadbaszúrják a vasvillát.


Állatvédőket hívnám, esetleg fajtamentőket.

Gyerekkoromban, a szomszéd alkesz tartott ilyen módon kutyát. Egyszer elszabadult, mikor egyedül voltam a kertben, és ha nem ugrok fel a fára időben, nemtudom mi lett volna. Nem szabadna idáig eljutnia egy kutyának sem a hülye gazdái miatt.

2013. okt. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Akiteki ***** válasza:
73%
Felejtsétek már ezt az állatvédős dumát! Egyik szervezet sem vonul ki kutyát begyűjteni. Sem jogosítványuk, sem kapacitásuk nincs ilyesmire. Egyedül az állatvédőrségnek, de ők is csak felmérhetik a helyzetet, aztán jelentik a jegyzőnek, hogy intézkedjen.
2013. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj néhány fotót aztán szólj a jegyzőnek a fotókat meg mutasd meg.Levél írás nem sokra megy olyan mintha szóban próbálnád.
2013. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
semmit nem fognak csinálni, ha az állat normálisan van etetve, itatva, és nem fetreng nyakig a szarban. Csak azért tudom, mert az én szomszédaimnál ugyanez volt a probléma, azt válaszolták, hogy azért nem vehetik el a kutyát, mert nem szeretik a gazdái, de enni inni adnak neki.
2013. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!