Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a megfelelő válasz?

Mi a megfelelő válasz?

Figyelt kérdés

Keverék kutyám van, elég feltűnő hogy keverék.

Minden alkalommal megkérdezik, hogy "milyen fajta kutya"

Erre válaszolom hogy "keverék :D" gondolom nyilvánvaló, de erre: "na jó de milyen keverék".

Menhelyről hoztuk el kölyökként, kutyafajtákhoz nem értek. Fogalmam sincs, milyen keverék... labrador, talán. :D

Következő kérdés: "mekkorára fog nőni"

most 5 hónapos, és fogalmam sincs mekkorára fog nőni. :D

Ekkor már általában furán néznek.


Ha találkozunk kutyásokkal, max akkor kérdezem meg milyen fajta kutya, ha látom, hogy valami fajtiszta ebről van szó. De állt. akkor sem érdekel annyira hogy megkérdezzem.


Én vagyok mogorva, vagy miért nem mindegy xy-nak hogy van egy keverék kutyám, és kész.


2013. okt. 7. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát tudod, egyszerűbb lenne ha látnánk a kutyádat, mert betűkből nehéz megállapítani mik lehetnek benne. Egy kép sokat segítene.

Amúgy az emberek ilyenek, kíváncsiak.

2013. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Teszek fel képet akkor nemsokára.

Azért furcsa, mert nálam kevésbbé szerintem senki nem ért a kutyafajtákhoz. Felismerem a németjuhászt, a spánielt, és a nagyon közismert fajtákat. Tiszta vérvonalú labradort sem láttam még soha.

2013. okt. 7. 20:48
 3/7 Akiteki ***** válasza:
Én sem értem, hogy az embereknek miért nem mindegy, miből kutyulódott össze. Az esetek 90 %-ban sokadik generációs keverék kutyák vannak. Az a lényeg hogy aranyos, meg jólnevelt és szeretik.
2013. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mostanában

[link]


[link]


Kb egy hónapja:

[link]

2013. okt. 7. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi más, keverék. Ha megkérdezik milyen, kérdezz vissza, hogy 'nem mindegy'?
2013. okt. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A második képen tiszta dobermann beütése van.Aranyos:D
2013. okt. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zsuzsabazsa ***** válasza:
Az utolsó képen olyan zömöknek tűnik. Egyébként aranyos és szépen csillog a szőre. Hogy milyen keverék az olyan mindegy.
2013. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!