Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másnak is ilyen a kutyája?...

Másnak is ilyen a kutyája? Miért ilyen ravasz?

Figyelt kérdés

Egész nap szinte vele foglalkozok, így néha megun, vagy nem tudom, elmegy lefekszik valahova a lakásban.

És hívom, mert meg akarom simogatni, vagy valamit, és nem jön.

Persze ha megzörgetem a tápos zsákot, egyből rohan oda hozzám.

Most mégis miért? Még ha nem éhes akkor is.

Másnak is csinálja ezt a kutyája?



2013. okt. 8. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem ravaszság. csak ösztönösen megy az ennivaló lehetőségére. Persze, ha túl jól van tartva, akkor már enni nem fog belőle.
2013. okt. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ravasz, ez teljesen normális. A kutyákban megmaradt az az ösztön, hogy amikor van kaja akkor enni kell amíg van, mert ki tudja mikor lesz újra, mikor tudnak sikeresen vadászni. Ezért van az, hogy bármikor képesek enni, és kajával el lehet érni náluk sok mindent.
2013. okt. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is ilyen, folyton alszik, de ha akármilyen kajás csomagolás megcsörren már ott is van. Ne piszkáld, ez nála ösztön. Ha nem megy oda simiért, akkor az azt jelenti hogy fáradt, neked sem lesz kedved 10-12 évig 0-24 vele játszani, néha hagyd hogy kicsit maga legyen.
2013. okt. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Akiteki ***** válasza:
Bármilyen zacskózörgésre reagálnak a kutyák, hátha kaja van benne. Az enyémek nem csinálnak olyat, hogy nem jönnek oda, ha hívom. Viszont a kulcszörgésre is rohannak, hátha a kapukulcs az és séta van.
2013. okt. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kutyának is kell pihenni,elvonulni,mert ha mindig foglalkozol vele,az fárasztó neki.A kajára meg természetes a reakciója.
2013. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!