Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutyám reggel fehér...

Kölyök kutyám reggel fehér habosat hányt, aggódjak emiatt?

Figyelt kérdés
Ilyet korábban még sose láttam, csak kennek köhögésnél, de arra semmi más nem utal. Mi a csuda lehet? Mentett kutya, szóval kicsit aggódom, remélem nem a menhelyről hozott haza valamit.
2013. okt. 8. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is szokott fehér habosat hányni ritkán.De nincs semmi baja.Lehet sok a sav nálla,valamilyen élelmiszertől.Ne foglalkozz vele semmi baja nem lesz.De ha aggódsz nagyon,hogy megnyugodj akkor vidd állatorvoshoz,vagy hívd fel nyugodtan valamelyiket.
2013. okt. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyim mandula gyùladásnàl is habosat hànyt
2013. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miket evett mostanában? Széklete rendben van? Nem evett tegnap este például nagyobb mennyiségű füvet? Nem volt a hányásában fűmaradék?
2013. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

az én németjuhászom is szokott ilyet amikor az esővízből iszik

1-2 nap és elmúlik (ha esővizet ivott)

2013. okt. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Széklet rendben volt, BARF szerint eszik, ami újdonság volt, hogy bevettem a zabot az étrendbe egy kis joghurttal. Füvet nem láttam benne, meg semmi mást sem.
2013. okt. 8. 12:03
 6/6 Kárpáti Balázs ***** válasza:
Új étrendtől is lehet a kutyának viszont azt is vedd figyelembe hogy,milyen a kedve mert ha rossz kinálod ételel vagy játékra hívod és nem jön akkor szokott baj lenni ha semmi baja akkor ő is vidám:)
2013. okt. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!